27 Ağustos 2012, Pazartesi 09:06:38

THY UÇAĞI PİST BAŞINDA KALDI

Atatürk Havalimanı'ndan İstanbul-Cenevre seferini yapmak için pist başına gelen THY yolcu uçağının ön dikmesindeki teknik arıza nedeniyle hava trafiğinde aksamalar yaşandı.
  • Bir de tescil işaretlerinin yanında haberde tayyarenin tipini de yazsalar....
  • Tuvalet aynasının klamensi çıkı çıkı yapmış, sonra böyle biz gibi her işi bilen ama hiç bişi bilmeyen gazete-haber-forum yorumcularının yorumları değerlendirilerek problem şık diye çözülmüş.. Meyersem doktoralar yüksek lisanslar falan hikayeymiş, Hayat okulundan mezun olup ; herşeyi bilip hiç bişi bilmemek lazımmış..
  • Normal....
  • sen haberi nereden okuyorsun frenden bahsetmiyor ki

Türk Hava Yolları'nın Atatürk Havalimanı'ndan İsviçre'nin Cenevre kentine gidecek olan uçağı, 35-17 sağ pistine doğru ilerlediği esnada uçağın ön dikmesinde teknik arıza meydana geldi.

Arıza nedeniyle pist başında kalan THY'nin TC-JRG tescilli uçağı push-back aracıyla THY Teknik Hangarı'na çekildi. 

Uçakta bulunan 181 yolcu terminale alınırken, yolcuların THY'ye ait başka bir uçakla Cenevre'ye gönderileceği öğrenildi.

Olay nedeniyle Atatürk Havalimanı 35 sağ pisti yaklaşık 30 dakika kalkışlara kapatılırken pistin açılmasından sonra seferler gecikmeli olarak yapılabildi.

THY UÇAĞI PİST BAŞINDA KALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

meraklı ~ 6 yıl önce
Bir de tescil işaretlerinin yanında haberde tayyarenin tipini de yazsalar....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Problem şuymuş ; ~ 6 yıl önce
Tuvalet aynasının klamensi çıkı çıkı yapmış, sonra böyle biz gibi her işi bilen ama hiç bişi bilmeyen gazete-haber-forum yorumcularının yorumları değerlendirilerek problem şık diye çözülmüş.. Meyersem doktoralar yüksek lisanslar falan hikayeymiş, Hayat okulundan mezun olup ; herşeyi bilip hiç bişi bilmemek lazımmış..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAVA OTOBÜSÜ ~ 6 yıl önce
Normal....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fren mi? ~ 6 yıl önce
sen haberi nereden okuyorsun frenden bahsetmiyor ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000