28 Kasım 2008, Cuma 09:40:55

THY UÇAĞI PAS GEÇTİ

Türk Havayolları'nın İstanbul-Trabzon uçağı pisti pas geçti...
  • o pilot u hemen asalım. bir daha pas geçemesin
  • güzel kardeşim uygunsuz yazdığım şey züp.. kelimesi özenti anlamında yani kusura bakma küfür değil yani...
  • Valla emr kardeş, sürekli konuşan sensin. Bak, uygunsuz uygunsuz şeyler de yazmışsın. Yakışıyor mu senin gibi elegant havacılara?
  • neresi uygunsuz bütün havayolu camiası ekmeğini halkın ödediği bilet parasıyla kazanıyor.. yani müşteri..bende uçmayı haketmek için sayın carrierden onaymı alacağız bunu merak ettim.. param var uçuyorum kardeşim kimden ne onayı alıcam.. zatialilleri kendilerini takdir makamımı görüyor acaba? kendileri isterse bir bakanlık kuralım kimlerin uçup kimlerin uçmayacağına karar verelim.. mesela başörtülüleri,top sakallıları, kot pantolon giyenleri,mavi gözlüleri uçağa almıyalım.. ticaretde müşteri seçilmez sayın çok bilmiş arkadaş.. sayın carrier daha fazla gülünç olmadan susun..

İstanbul- Trabzon seferini yapan ve sabah 07:00'da İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan kalkan THY uçağı inişe geçtiği sırada ilginç bir olay yaşadı. Uçak piste doğru alçaldığı sırada bir anda yeniden yükselince yolcular büyük bir panik yaşadı. Uçağın ters rüzgar almasıyla kritik bir kararla yeniden yükselişe geçen uçak, 10 dakikalık gecikmeyle Trabzon Havalimanı'na indi. Bir süre Trabzon semalarında tur atan uçak yeniden alçalışa geçti ve inişini başarıyla tamamladı.

Yolcuları çığlık çığlığa bırakan olay, uçağın alana başarıyla inmesiyle yerini büyük sevince bıraktı.

THY UÇAĞI PAS GEÇTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

hayret ~ 9 yıl önce
o pilot u hemen asalım. bir daha pas geçemesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emr ~ 9 yıl önce
güzel kardeşim uygunsuz yazdığım şey züp.. kelimesi özenti anlamında yani kusura bakma küfür değil yani...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
carrier ~ 9 yıl önce
Valla emr kardeş, sürekli konuşan sensin. Bak, uygunsuz uygunsuz şeyler de yazmışsın. Yakışıyor mu senin gibi elegant havacılara?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emr ~ 9 yıl önce
neresi uygunsuz bütün havayolu camiası ekmeğini halkın ödediği bilet parasıyla kazanıyor.. yani müşteri..bende uçmayı haketmek için sayın carrierden onaymı alacağız bunu merak ettim.. param var uçuyorum kardeşim kimden ne onayı alıcam.. zatialilleri kendilerini takdir makamımı görüyor acaba? kendileri isterse bir bakanlık kuralım kimlerin uçup kimlerin uçmayacağına karar verelim.. mesela başörtülüleri,top sakallıları, kot pantolon giyenleri,mavi gözlüleri uçağa almıyalım.. ticaretde müşteri seçilmez sayın çok bilmiş arkadaş.. sayın carrier daha fazla gülünç olmadan susun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000