16 Ocak 2016, Cumartesi 09:06:32

THY uçağı Ouagadougou'ya inemedi

Türk Hava Yolları'nın İstanbul'dan Burkina Faso'nun başkenti Ouagadougou'ya gidecek yolcu uçağı Niamey'e yönlendirildi.
  • ismini söyleyene kadar uçak inemez zaten :)
  • Allah orada ki arkadaşlarımızın yardımcısı olsun. Senelerdir kelle koltukta çalışıyorlar.Hakları ödenemez. Uzun zamandır yaşamadıkları sıkıntı kalmadı. Umarım bir sonra ki görev yerleri tespit edilirken yaşadıkları zorluklar dikkate alınır. Tabii hak ve vicdan duygusundan hala bir parça kaldıysa..
  • İstanbulada kimse uçmasın o zaman sanki burda teror saldırısı olmuyor. &ok atmak için apartta bekliyorsunuz işiniz gücünüz ülkeyi ve ülkenin kurumlarını kötülemek,
  • AF senelerdir keyfinden uçmuyor. Karlı diye de uçmuyor. Sömürgesi olduğu için uçuyor.

Türk Hava Yolları'nın İstanbul'dan Burkina Faso'nun başkenti Ouagadougou'ya gidecek TK 567 sefer sayılı yolcu uçağı Niamey'e yönlendirildi.

Edinilen bilgiye göre Ouagadougou'da havalimanına çok yakın bir otele bombalı bir saldırı gerçekleştirilmesi nedeniyle meydana inecek tüm uçaklar Niamey'e yönlendirildi. Saldırıda 20'den fazla insanın hayatını kaybettiği ve rehinelerin olduğu kaydedildi.

Türk Hava Yolları'nın yanı sıra birçok şirket Ouagadougou'ya inemezken, güvenlik güçlerinin saldırganları etkisiz hale getirmek için bölgeye sevk edildiği öğrenildi.

©AirportHaber

THY uçağı Ouagadougou'ya inemedi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

ougugugugu ~ 2 yıl önce
ismini söyleyene kadar uçak inemez zaten :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY personeli ~ 2 yıl önce
Allah orada ki arkadaşlarımızın yardımcısı olsun. Senelerdir kelle koltukta çalışıyorlar.Hakları ödenemez. Uzun zamandır yaşamadıkları sıkıntı kalmadı. Umarım bir sonra ki görev yerleri tespit edilirken yaşadıkları zorluklar dikkate alınır. Tabii hak ve vicdan duygusundan hala bir parça kaldıysa..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boş konuşmayın... ~ 2 yıl önce
İstanbulada kimse uçmasın o zaman sanki burda teror saldırısı olmuyor. &ok atmak için apartta bekliyorsunuz işiniz gücünüz ülkeyi ve ülkenin kurumlarını kötülemek,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sömürge ~ 2 yıl önce
AF senelerdir keyfinden uçmuyor. Karlı diye de uçmuyor. Sömürgesi olduğu için uçuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000