07 Mart 2011, Pazartesi 08:52:23

THY UÇAĞI NEDEN GERİ DÖNDÜ?

Türk Hava Yolları'na (THY) ait Johannesburg-İstanbul seferini yapan Airbus A340 tipi uçak, burun iniş takımlarının kapanmaması sonucu havada bir süre tur attıktan sonra tekrar Oliver Tambo Uluslararası Havalimanı'na yeniden iniş yaptı.
  • Ey Ulu Technician. Madem bu kadar mükemmelsin, her şeyi çok iyi biliyorsun, kendinle gurur duymalısın. Bizler de seni örnek almalıyız. Bu Haklı gururunla bizlere kendini bir tanıt da biz de senden daha fazla bilgi alalım, bakım konularını sana danışalım. Ama bu yazdıkların sallama ise, o zaman kendini tanıtmazsın tabi.
  • sen çocuk haa çocuk fıkrasını bilmiyorsun sanırım...anlatırsam görürsün çocuğu :))
  • Technician tamam anladım ben seni, 23 nisanda gel söz ben seni bir uçağa bindireceğim, abi sözü ne gerek var bu kadar ağlamaya söylemen yeterdi ;)
  • ne oldu gerçekleri yazınca bakıyorum cayronuz sapıttı..eee olacak e kadar...sizin gibi yandaşlıkla,torpille daha yazamayacağım bir sürü ayak oyunları ile bir yere gelmedik..ne mutlu ki bana sizlerden uzaktayım...haliniz hiçte iyi görünmüyor...bu uçaklarada çok yazık keşke sanayide çalışsaydınız...insanlar ürkerek biniyor sizinkilere....ne macera değil mi? balon gibisiniz bir yerden sonra patlayıveriyorsunuz :))
Türk Hava Yolları'nın TC-JDK kuyruk tescilli Airbus A340 tipi  "Diyarbakır" isimli uçağı Güney Afrika'nın başkenti Johannesburg'tan TSİ ile 20.25'te havalandı. Havada iniş takımlarının kapanmadığını gören kaptan pilot havada bir süre tur attıktan sonra yeniden havalandığı meydana iniş izni istedi.

TK 041 sefer sayılı yolcu uçağı Johannesburg'a geri döndükten sonra yolculardan Yavuz Aydın, "Pilotun söylemesine göre iniş takımları havalandıktan sonra kapanmamış. İki saat havada tur attıktan sonra tekrar aynı yere inmek zorunda kaldık. Uçakta panik yaşamadık. Bizi terminale getirdiler. Uçak şu anda bakımda. Bu gece tekrar uçabilir miyiz bilmiyoruz." dedi.

THY UÇAĞI NEDEN GERİ DÖNDÜ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ey Ulu Technician. Madem bu kadar mükemmelsin, her şeyi çok iyi biliyorsun, kendinle gurur duymalısın. Bizler de seni örnek almalıyız. Bu Haklı gururunla bizlere kendini bir tanıt da biz de senden daha fazla bilgi alalım, bakım konularını sana danışalım. Ama bu yazdıkların sallama ise, o zaman kendini tanıtmazsın tabi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sen çocuk haa çocuk fıkrasını bilmiyorsun sanırım...anlatırsam görürsün çocuğu :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Technician tamam anladım ben seni, 23 nisanda gel söz ben seni bir uçağa bindireceğim, abi sözü ne gerek var bu kadar ağlamaya söylemen yeterdi ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ne oldu gerçekleri yazınca bakıyorum cayronuz sapıttı..eee olacak e kadar...sizin gibi yandaşlıkla,torpille daha yazamayacağım bir sürü ayak oyunları ile bir yere gelmedik..ne mutlu ki bana sizlerden uzaktayım...haliniz hiçte iyi görünmüyor...bu uçaklarada çok yazık keşke sanayide çalışsaydınız...insanlar ürkerek biniyor sizinkilere....ne macera değil mi? balon gibisiniz bir yerden sonra patlayıveriyorsunuz :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000