17 Ocak 2011, Pazartesi 08:33:47

THY UÇAĞI NEDEN GERİ DÖNDÜ?

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul- Simferopol uçuşunu gerçekleştirmek için havalanan yolcu uçağı Ukrayna'daki olumsuz hava şartları nedeniyle Atatürk Havalimanı'na geri döndü.
  • yorum yapmayalımda devemi keselim grevemi çıkalım haber veriliyorsa yorumlamak yoruma açmak demokrasinin gereğidir cahillikse yorum yapamayıp çamur atmaktır bu yönetimde bu tür olaylar çoğaldı dikkat?
  • Böyle basit bir havacılık olayı için 3 sayfa yorum yapan çıkmış maşallah. Allah bizi böyle cahillerden korusun...
  • thy ve yavrusu yine sınıfta kaldı :))
  • hisse fiyatları başka nasıl dürürlerki halka arz edilecek hisseler yandaşlara daha ucuza nasıl maledilir ellerinden gelse bankok uçağını düşürür bu thy yönetimi hisse alacak yandaş guruba şirin görünmek için greve bile çıkartırlar uçakları kaldırmazlar????
Alınan bilgiye göre, THY'nin İstanbul-Simferopol seferini yapan TK-461 sefer sayılı TC-JLM kuyruk tescilli Airbus 319 tipi yolcu uçağı, saat 14.45'de Atatürk Havalimanı'ndan havalandı. Ancak Ukrayna'daki kötü hava şartları ve görüş mesafesinin azalması yüzünden uçağın kaptan pilotu Simferpol Havalimanı'na iniş yapamadı. Kaptan pilot daha sonra harekat merkezi ile irtibata geçerek Atatürk Havalimanı'na geri döneceğini bildirdi. THY uçağı 17.42'de Atatürk Havalimanı'na iniş yaparken, İstanbul-Simferopol seferi de iptal edildi.

(İHA)
THY UÇAĞI NEDEN GERİ DÖNDÜ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
yorum yapmayalımda devemi keselim grevemi çıkalım haber veriliyorsa yorumlamak yoruma açmak demokrasinin gereğidir cahillikse yorum yapamayıp çamur atmaktır bu yönetimde bu tür olaylar çoğaldı dikkat?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Böyle basit bir havacılık olayı için 3 sayfa yorum yapan çıkmış maşallah. Allah bizi böyle cahillerden korusun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
thy ve yavrusu yine sınıfta kaldı :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hisse fiyatları başka nasıl dürürlerki halka arz edilecek hisseler yandaşlara daha ucuza nasıl maledilir ellerinden gelse bankok uçağını düşürür bu thy yönetimi hisse alacak yandaş guruba şirin görünmek için greve bile çıkartırlar uçakları kaldırmazlar????

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000