22 Mayıs 2017, Pazartesi 20:18:14

THY uçağı Muş'tan havalanamıyor

Türk Hava Yolları'nın (THY) Muş-İstanbul seferini gerçekleştirecek olan uçağı havalimanında teknisyen olmaması nedeniyle kalkış yapamıyor.
  • Yaw biz bantciydik hani ne oldu ?
  • Teknik genel müdürü nerede.Sesi kısık herhalde.İlker AYCI umarız el atar bu basit gibi görünen olaya.
  • Anlaşılan tuzun kuru.Özel jetinle gidip geliyorsun.Senin gibiler yüzünden zaten bu hale gelmedikmi.Bu olay bodrumda olsaydı böyle yorum yapmzadın.
  • Biz de okul bittikten sonra kendi memleketim Vanda veya muşta nasıl görev yapabilirim diye uğraşıyorum şirket burdaki teknisyenleri de çekiyor. Sonuç ise bu...

Türk Hava Yolları'nın (THY) Muş-İstanbul seferini gerçekleştirecek olan uçağı havalimanında teknisyen olmaması nedeniyle kalkış yapamıyor.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; TK2692 sefer sayısı ile İstanbul-Muş seferini yapan uçağa iniş sırasında kuş çarptı. Sorunsuz bir iniş gerçekleştiren TY THY uçağı yolcularını indirdikten sonra uçak dönüş seferi için hazırlanmaya başladı. 

TK2693 sefer sayısı ile saat 17.20'de Muş'tan havalanması gereken THY'nin TC-JGU kuyruk tescilli Boeing B737-800 tipi uçağı, pilotun teknisyen onayı beklemesi nedeniyle halen kalkış yapamadı. 

Muş Havalimanı'ndaki tek teknisyenin İstanbul'da olduğu belirtilirken, pilotun da teknisyen onayı olmadan kalkış yapmayacağı öğrenildi. Uçağın kalkış yapabilmesi için Diyarbakır'dan bir teknisyenin karayolu ile Muş'a gelmesi bekleniyor. İstanbul'a gelmek için bekleyen yolcular arasında kanser hastası, yaşlı ve çocuklu yolcuların olduğu ve havalimanının da küçük olması nedeniyle çoğu kişinin ayakta beklediği ifade edildi.THY uçağı Muş'tan havalanamıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

HARRANLI ~ 1 yıl önce
Yaw biz bantciydik hani ne oldu ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Asalet ~ 1 yıl önce
Teknik genel müdürü nerede.Sesi kısık herhalde.İlker AYCI umarız el atar bu basit gibi görünen olaya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
What ~ 1 yıl önce
Anlaşılan tuzun kuru.Özel jetinle gidip geliyorsun.Senin gibiler yüzünden zaten bu hale gelmedikmi.Bu olay bodrumda olsaydı böyle yorum yapmzadın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknisyen Adayı ~ 1 yıl önce
Biz de okul bittikten sonra kendi memleketim Vanda veya muşta nasıl görev yapabilirim diye uğraşıyorum şirket burdaki teknisyenleri de çekiyor. Sonuç ise bu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Terkoz ~ 1 yıl önce
Bu daha iyi günler.Kimin ummurunda peki.Birtane gösterin duyarlı yönetici.Nerede muşlu vekiller.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000