13 Ocak 2016, Çarşamba 14:36:09

THY uçağı Mauritius'te kaldı

Türk Hava Yolları'nın İstanbul'dan Mauritius'a giden uçağı yaşadığı bir arıza nedeniyle dönüş seferini yapamadı.
  • Havana, Phuket, Hanoi, Meksiko City, Sevilla, Atlanta, Bogota Yeni acilacak hatlar bunlar
  • Threshold 50 feet. Pardon threshold 10 feet olursa localizer antenlerini biçer ve lastikleri patlatır. Sayın Emniyet başkanım, bu stabil bir yaklaşma gibi galiba, yine bir pilptaj yine örtbas haydi yeni yönetime hayırlısı, Alınan tedbirler ve yapılan değişiklikler hatalı gibi tabiki cevap yahu adamlar göreve yeni geldi bir dur birşeyler yapsınlar, buna zaman kaldı mı?
  • Herkese Merhaba, defalarca yazdık defalarca uçtuk Temel Kotil kadar emektar bu güzel ve yaşlı uçaklarla. Şimdi birçok kişi yazacak eski uçak yok bakımsız uçak vardır diye. Özellikle Tc-Jdn diye ayırmak istemiyorum zaten 5uçak kaldı bu tipte. 5 yıldız diyorsun yeni hat açıyorsun ve emektarı taa oralara kadar yoruyorsun . Jdn deniz kumsal Mauritus a gelmiş tabii ki birkaç gün daha kalmak istiyor.
  • A340' lar candır :)

Türk Hava Yolları'nın İstanbul'dan Mauritius'a giden uçağı yaşadığı bir arıza nedeniyle dönüş seferini yapamadı.

Türk Hava Yolları’nın TC-JDN kuyruk tescilli taşıyan uçağı, İstanbul-Mauritius seferini yaptıktan sonra tenik bir arıza yaşadı. Bunun üzerine İstanbul'a dönecek yolcular için yeni bir uçak tahsis edilirken, THY'nin uçağı için de bakım ekibi beklendi.

Mauritius'a giden THY teknik ekibi uçaktaki arızayı giderince uçak yolcusuz olarak ekibiyle birlikte İstanbul'a döndü.

THY uçağı Mauritius'te kaldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

Thy ~ 3 yıl önce
Havana, Phuket, Hanoi, Meksiko City, Sevilla, Atlanta, Bogota Yeni acilacak hatlar bunlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknik :) ~ 3 yıl önce
Threshold 50 feet. Pardon threshold 10 feet olursa localizer antenlerini biçer ve lastikleri patlatır. Sayın Emniyet başkanım, bu stabil bir yaklaşma gibi galiba, yine bir pilptaj yine örtbas haydi yeni yönetime hayırlısı, Alınan tedbirler ve yapılan değişiklikler hatalı gibi tabiki cevap yahu adamlar göreve yeni geldi bir dur birşeyler yapsınlar, buna zaman kaldı mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A340 TK ~ 3 yıl önce
Herkese Merhaba, defalarca yazdık defalarca uçtuk Temel Kotil kadar emektar bu güzel ve yaşlı uçaklarla. Şimdi birçok kişi yazacak eski uçak yok bakımsız uçak vardır diye. Özellikle Tc-Jdn diye ayırmak istemiyorum zaten 5uçak kaldı bu tipte. 5 yıldız diyorsun yeni hat açıyorsun ve emektarı taa oralara kadar yoruyorsun . Jdn deniz kumsal Mauritus a gelmiş tabii ki birkaç gün daha kalmak istiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yusican ~ 3 yıl önce
4 kaldı , JDN JDM JII JIH
Yusican ~ 3 yıl önce
A340' lar candır :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000