16 Nisan 2009, Perşembe 09:27:25

THY uçağı Londra'ya mecburi iniş yaptı

Türk Hava Yolları’nın New York – İstanbul seferini yapan yolcu uçağı kabin basıncı arızası nedeniyle Londra’ya acil iniş yaptı.
  • bende yine omurilik var sende maalesef her ikiside yok...anlayacagın bomboş:))
  • Milleti kaliteli güvenli havayolu diye soyarlar, başkaları 3-4 kuruşa uçarken onlar 10 kuruşa uçarlar, sonrada hiçbir açıklama yapmadan hiçbir özür dilemeden skandallarının, kazalarının ve rezilliklerinin üstününü örtmeye bakarlar. Gerçek bu arkadaşım, milli bayrak taşıyıcı şirketimiz yönetiminden bakımcısına, pilotundan hostesine TAMAMEN DUYGUSAL.. Sen daha ne bekliyorsun ki... Binmeye devam et, bakalım bir sonraki uçuşunda ne göreceksin
  • THY ye neler oluyor bunu bir bilen varmi ? En güvenilir Havayolu en Tehlikeli konumuna düsüyor
  • Yazıklar olsun

Türk Hava Yoları’nın TK 002 sefer sayılı New York- İstanbul seferini yapan ‘Diyarbakır’ adlı Airbus A340 tipi yolcu uçağı kabin basıncı arızası nedeniyle Londra’ya acil iniş yaptı. Uçak içerisinde 192 yolcu olduğu belirtilirken, 3 pilot ve 12 kabin memurunu olduğu görev yaptı öğrenildi.

Uçağın şu anda Londra’da teknik kontrollerini yapıldığı ve ilerleyen saatlerde İstanbul Atatürk Havalimanı’na hareket edeceği öğrenildi.

THY uçağı Londra'ya mecburi iniş yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 9 yıl önce
bende yine omurilik var sende maalesef her ikiside yok...anlayacagın bomboş:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Milleti kaliteli güvenli havayolu diye soyarlar, başkaları 3-4 kuruşa uçarken onlar 10 kuruşa uçarlar, sonrada hiçbir açıklama yapmadan hiçbir özür dilemeden skandallarının, kazalarının ve rezilliklerinin üstününü örtmeye bakarlar. Gerçek bu arkadaşım, milli bayrak taşıyıcı şirketimiz yönetiminden bakımcısına, pilotundan hostesine TAMAMEN DUYGUSAL.. Sen daha ne bekliyorsun ki... Binmeye devam et, bakalım bir sonraki uçuşunda ne göreceksin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
THY ye neler oluyor bunu bir bilen varmi ? En güvenilir Havayolu en Tehlikeli konumuna düsüyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yazıklar olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000