27 Ocak 2017, Cuma 09:26:59

THY uçağı kuyruk sürttü

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Almatı seferini yapan uçağı kalkış sırasında kuyruk sürttü.
  • Mısır çarşısından kına lazımmı ?geçmiş olsun denileceğimiz yerde ağzınızdan köpükler çıkarak ....bize yakışmıyor
  • YAPMAYIN PİLOT ARKADAŞLARIM.BİRAZ ILIMLI OLUN VE HEP EGİTİMİNİZİ KENDİNİZ İSTEYEREK YAPIN.BU TIP OLAYLAR HEPİNİZİN BAŞINA GELEBİLİR.HEPİMİZ İNSANIZ HATALARIMIZ OLABİLİR.MESLEKTE ÇOK EĞİTİM BAZEN YETENEĞİN ÖNÜNE GEÇEBİLİR.BUNU AKLINIZDAN ÇIKARMAYINIZ..
  • Torpili tanıdığı varsa kurtarır bunun gibiler . Bizi de işimizden etti yobazın biri, bitanede vicdansız hain kansız var. Sizler bi fetodan atılın varyaaa..
  • Take off flaps 5 ogrendim ben,bu olaylar herkesin basina gelebilir fakat THY de bir hayli fazla oldu.bir araya gelip bu sorunu cozsunler.

Türk Hava Yolları’nın dün akşam İstanbul’dan Almatı’ya gitmek için havalanan uçağı, kalkış sırasında piste kuyruk sürttü.

TK350 sefer sayılı Boeing 737-800 tipi uçağın kaptan pilotu kuyruk sürtme sonrası Atatürk Havalimanı’na geri dönme kararı aldı. Uçak bir süre havada yakıt harcadıktan sonra sorunsuz şekilde inişini gerçekleştirdi.

TC-JVM kuyruk tescilli uçak kontrole alınırken yolcular bir başka uçakla Almatı’ya gönderildi.

©AirportHaber

THY uçağı kuyruk sürttü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (100)

A330 cu ~ 2 yıl önce
Mısır çarşısından kına lazımmı ?geçmiş olsun denileceğimiz yerde ağzınızdan köpükler çıkarak ....bize yakışmıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ARSLAN GÜRÜN ~ 2 yıl önce
YAPMAYIN PİLOT ARKADAŞLARIM.BİRAZ ILIMLI OLUN VE HEP EGİTİMİNİZİ KENDİNİZ İSTEYEREK YAPIN.BU TIP OLAYLAR HEPİNİZİN BAŞINA GELEBİLİR.HEPİMİZ İNSANIZ HATALARIMIZ OLABİLİR.MESLEKTE ÇOK EĞİTİM BAZEN YETENEĞİN ÖNÜNE GEÇEBİLİR.BUNU AKLINIZDAN ÇIKARMAYINIZ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kurtulur ~ 2 yıl önce
Torpili tanıdığı varsa kurtarır bunun gibiler . Bizi de işimizden etti yobazın biri, bitanede vicdansız hain kansız var. Sizler bi fetodan atılın varyaaa..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gurbetci ~ 2 yıl önce
Take off flaps 5 ogrendim ben,bu olaylar herkesin basina gelebilir fakat THY de bir hayli fazla oldu.bir araya gelip bu sorunu cozsunler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000