03 Nisan 2015, Cuma 20:01:34

THY UÇAĞI KUŞ SÜRÜSÜNE GİRDİ

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul-İzmir seferini yapan Airbus A330 tipi uçağı kuş sürüsüne girdi. Uçak Atatürk Havalimanı'na geri döndü...
  • ben o uçaktaydım. abartmayın 10000 kuş falan yok. 2 kuş girmiş motora. havada 1 saate yakın dönüp geri indik.
  • Yorumlardan görüyorum ki tedaviye ihtiyacı olan birkaç kişi var ki sürekli her yerlerdeler.
  • Nereye bakcas yafrum ; gozune bakiyorduk........
  • DC 3 sen nasıl bir barzo sun ya? Onbinlerce kuşa dalıyorsun saatte bilmem kaç kilometre hızla. Ve bu kuş sürüsü göç sırasında aniden geçiş yoluna çıkıyor. Demişsin ki gözünüz nereye bakıyordu. Allah'ın verdiği bir zerre akıl yok mu sende be? Adam nereye bakacak, ayrıca görse ne yapabilecek? SID de tırmanıyor adam. Sağa sola kaçtın diyelim. Onbinlerce kuş. Kilometrelerce yayılım göstererek uçuyor. Sen ne anlatmaya çalışıyorsun be? Havacı olmadığın belli. Git kısa donunu çıkar paçalarını bağla. Ortalığı berbat etme. Yürü git şurdan ya.

Türk Hava Yolları'nın (THY), TK 2326 sefer sayılı İstanbul-İzmir seferini gerçekleştiren uçağı kuş sürüsüne girdi.

THY'nin İzmir seferini yapacak Airbus A330 tipi uçağı, içerisindeki 250 yolcusuyla birlikte Atatürk Havalimanı'ndan bir buçuk saat rötarla havalandı.

Atatürk Havalimanı'ndan kalkışından bir süre sonra kuş sürüsüne giren uçağın motorunda hasar meydana geldi. Kaptan pilot kule ile irtibata geçerek Atatürk Havalimanı'na geri döndü.

Havalimanı'na saat 17.10'da teker koyan THY uçağı sorunsuz bir şekilde iniş yaptı. Yolcular terminale alınarak başka bir uçakla İzmir'e gönderilirken, yapılan incelemelerde uçağın sağ motorunda büyük hasar oluştuğu tespit edildi.

THY UÇAĞI KUŞ SÜRÜSÜNE GİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Farook ~ 3 yıl önce
ben o uçaktaydım. abartmayın 10000 kuş falan yok. 2 kuş girmiş motora. havada 1 saate yakın dönüp geri indik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yorumlardan görüyorum ki tedaviye ihtiyacı olan birkaç kişi var ki sürekli her yerlerdeler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dc 3 e ~ 3 yıl önce
Nereye bakcas yafrum ; gozune bakiyorduk........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
DC 3 sen nasıl bir barzo sun ya? Onbinlerce kuşa dalıyorsun saatte bilmem kaç kilometre hızla. Ve bu kuş sürüsü göç sırasında aniden geçiş yoluna çıkıyor. Demişsin ki gözünüz nereye bakıyordu. Allah'ın verdiği bir zerre akıl yok mu sende be? Adam nereye bakacak, ayrıca görse ne yapabilecek? SID de tırmanıyor adam. Sağa sola kaçtın diyelim. Onbinlerce kuş. Kilometrelerce yayılım göstererek uçuyor. Sen ne anlatmaya çalışıyorsun be? Havacı olmadığın belli. Git kısa donunu çıkar paçalarını bağla. Ortalığı berbat etme. Yürü git şurdan ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone a cvp ~ 3 yıl önce
size uçak emanet edenin aklına yanayım...ben velesbitimi bile emanet etmem size...yazık o yolculara...sizinde ne kadar havacı olduğunuz havacılık tarihine bakınca belli oluyor..yaa gidinde şu yabancı kaptanlarda birşeyler öğrenin be yaaaa

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000