15 Mayıs 2013, Çarşamba 14:36:18

THY UÇAĞI KUŞ SÜRÜSÜNE GİRDİ

Türk Hava Yolları’nın Sao Paolo-Buenos Aires seferini yapacak uçağına kalkışta kuş çarptı. Uçak bakıma alınırken yolcular otele yerleştirildi.
  • off GE-90 en az 250 bin dolar fatura. umarim 1 gunden fazla yerde kalmaz.cana gelecegine mala gelsin.
  • ha ha ha mortgage krizi de hava iş yüzünden oldu değil mi:P işsizliğin en büyük sebebi sendika ve grev! valla helal; buna en liberal en iktisatçılar bile karşı çıkar ya .İşte ömründe bir kez kitap okumamış eğitimsiz adamlar thy'ye yönetici oluyo sonra böyle yorumlar yapıyorlar.Bırakın ya grevide işi de bu ülkeyi de terk edin en az 2 dil bilen havayolu emekçileri size başka ülkelerde ne işler var. en iyisi yaw yaşanmaz bu memlekette
  • bakıyorumda thy nin grev yüzünden batması için çabalayan arzulayan o kadar insan varki anlamak mümkün değildir.. thy türkiyenin markasıdır grev türkiyenin başındaki en büyük beladır bugün türkiyede işsizliğin en büyük sebebi sendika ve grevlerdir.. uçuşların iptal olması veya rötar olmasını isteyen o kadar çok insan var ki bu kadar kindar ve nefret edici olmak kadar yanlış bir şey olamaz..
  • Yorumları yazan arkadaslar gercek beyan verse cok iyi olur.İptal edilen veya tehir edilen seferler TK ya ait değil.Satjyer denilen kişiler eğitimlerini bitirmiş kişilerdir.Bu kafayla siz daha cok çadırlarda filan beklersiniz.

İstanbul-Sao Paolo-Buenos Aires seferini yapan uçağın motoruna kuş girdi. Brezilya’nın Sao Paolo kentinden Arjantin’in Buenos Aires kentine gitmek üzere havalanan Boeing 777-300ER tipi uçağın kalkış sırasında motoruna kuş girince heyecanlı anlar yaşandı.


Kalktığı havalimanına geri dönen uçağın yolcuları indirelerek terminale alındı. Yapılan incelemelerde uçağın motorunda hasar oluştuğu anlaşılınca yolcular otele yerleştirildi.

Yolcuların 8 saat gecikmeli olarak seferlerine devam edeceği öğrenildi.

©AirportHaber Özel

THY UÇAĞI KUŞ SÜRÜSÜNE GİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

a ~ 5 yıl önce
off GE-90 en az 250 bin dolar fatura. umarim 1 gunden fazla yerde kalmaz.cana gelecegine mala gelsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
öğrenci ~ 5 yıl önce
ha ha ha mortgage krizi de hava iş yüzünden oldu değil mi:P işsizliğin en büyük sebebi sendika ve grev! valla helal; buna en liberal en iktisatçılar bile karşı çıkar ya .İşte ömründe bir kez kitap okumamış eğitimsiz adamlar thy'ye yönetici oluyo sonra böyle yorumlar yapıyorlar.Bırakın ya grevide işi de bu ülkeyi de terk edin en az 2 dil bilen havayolu emekçileri size başka ülkelerde ne işler var. en iyisi yaw yaşanmaz bu memlekette

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 5 yıl önce
bakıyorumda thy nin grev yüzünden batması için çabalayan arzulayan o kadar insan varki anlamak mümkün değildir.. thy türkiyenin markasıdır grev türkiyenin başındaki en büyük beladır bugün türkiyede işsizliğin en büyük sebebi sendika ve grevlerdir.. uçuşların iptal olması veya rötar olmasını isteyen o kadar çok insan var ki bu kadar kindar ve nefret edici olmak kadar yanlış bir şey olamaz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
grev z.. baslar ~ 5 yıl önce
Yorumları yazan arkadaslar gercek beyan verse cok iyi olur.İptal edilen veya tehir edilen seferler TK ya ait değil.Satjyer denilen kişiler eğitimlerini bitirmiş kişilerdir.Bu kafayla siz daha cok çadırlarda filan beklersiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000