17 Ocak 2013, Perşembe 08:21:54

THY UÇAĞI İZMİR YERİNE BODRUM'A...

Ankara'dan İzmir'e gelen Türk Hava Yolları'na (THY) ait yolcu uçağı, hava muhalefeti nedeniyle Muğla'nın Bodrum ilçesine iniş yaptı.
  • Ben olsam uçağın içindeki adama sorular sorup bir şeyleri anlamaya çalışırdım. Bence siz kağıttan uçak yapıp birbirinize atın. Üzerine de resimler çizin, işte ne bileyim foss olur, badem, beygir.
  • Bu yoksa o sunex'lerden olmasin anadolujet icin ucan. Dusuk maasla calisan pilot korkmustur...
  • Yahu burada teknik analiz yapılıyor sanıyordum, siz birbirinizle uğraşıyorsunuz. Amacım kötülemek falan değil, neler olduğunu anlamaya çalışıyorum sadece.
  • Kuyruk acisi kokulari bunlaar. Haberin var mi bilmem ama 737NG en fazla 36KT crosswind ile inebilir. Tabii sen ucagi insansiz yonetiyorlar sanarsin simdi unutma icinde insan var ;)

Uçak, saat 20.40'da Bodrum Havaalanı'na indi. Bir buçuk saatlik bir beklemenin ardından tekrar havalandığı ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na iniş yaptığı öğrenildi. Adnan Menderes Havaalanı yetkilileri, hava trafiğinin normal olduğunu, havanın uçuşlar için elverişle halde bulunduğunu belirtti.

Akşam saatlerinde İzmir'i etkisi altına alan şiddetli yağmurda şehir merkezine metrekareye 26.6 kilogram yağış düştüğü ve rüzgarın hızının da zaman zaman 70 kilometreye ulaştığı bildirildi. (Bugün)T

THY UÇAĞI İZMİR YERİNE BODRUM'A...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

varuna ~ 5 yıl önce
Ben olsam uçağın içindeki adama sorular sorup bir şeyleri anlamaya çalışırdım. Bence siz kağıttan uçak yapıp birbirinize atın. Üzerine de resimler çizin, işte ne bileyim foss olur, badem, beygir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yoksa? ~ 5 yıl önce
Bu yoksa o sunex'lerden olmasin anadolujet icin ucan. Dusuk maasla calisan pilot korkmustur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Varuna ~ 5 yıl önce
Yahu burada teknik analiz yapılıyor sanıyordum, siz birbirinizle uğraşıyorsunuz. Amacım kötülemek falan değil, neler olduğunu anlamaya çalışıyorum sadece.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bak Varuna ~ 5 yıl önce
Burasi sizin ev degil. Tarafini sececeksin Foss'cu musun, badem'misin, beygircimisin. Ortada kalirsan her yandan vururlar. Konu onemli degilll!..
dc3'e ~ 5 yıl önce
Kuyruk acisi kokulari bunlaar. Haberin var mi bilmem ama 737NG en fazla 36KT crosswind ile inebilir. Tabii sen ucagi insansiz yonetiyorlar sanarsin simdi unutma icinde insan var ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dc3'e diyene ~ 5 yıl önce
internet havacısı pgs uzydan geldi değil mi?komiksiniz
dc 3x21 :) ~ 5 yıl önce
zavallı arkadaşım:)) arkadaşlar bırakın konuşsun.yazıktır:))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000