20 Ekim 2012, Cumartesi 08:47:56

THY UÇAĞI İSTANBUL'A GELEMEDİ!

Türk Hava Yoları'nın Bangkok-İstanbul seferini yapmaya hazırlanan yolcu uçağı teknik arıza nedeniyle Bangkok Havalimanı'ndan havalanamadı.
  • Yazıklar olsun! İnanmayın bu densize,kesinlikle böyle birşey yoktur!!! THY Teknik ailesinde TÜM Teknisyenler azami dikkat ve ciddiyetle görevlerini icraa etmektedirler.Zaten her iş herkese verilmez.İniş takımı,motor değişimi,arızalar vs hep bu işe yıllarını vermiş teknisyenlerin gözetiminde yapılır.Bu mühendis arkadaş bu ailenin yüzkarasıdır.THY En büyük kötülüğü üvey evlat muamelesi gördürerek biz HABOM personeline yapmıştır.Ben bir HABOMCU olmama rağmen bu adamın yazdığını yazamam.Bu mühendis arkadaş bu ailenin herbir ferdinin hakkını yemektedir.çok YAZIK!!
  • yahu daha 2 yaşında uçak değilmiydi bu...onur un hurdaları bile bu kadar çok arıza vermiyordur, araştırmak gerek...yeni, uçak niye alıyorsun daha az arıza rötarı yapayım diye ee sonuç ne:d
  • bir uçak; mesela 777 kaç iniş kalkış tan sonra bakıma alınıyor? çünkü ben biliyorum sürekli uçuyolar.yolcu değişir,ekip değişir,kargo boşalt-doldur yakıt al ve hoop uç.yani maksimum 2 saat yerde kalıyor.
  • nasıl olsa bangkok istanbul hattında yolcu sıkıntısı yaşanmıyor diye 777 leri çektiler... 330 ve 340 larla millete eziyet çektiriyorlar...

Türk Hava Yolları'nın Bangkok-İstanbul seferini yapmaya hazırlanan TK-69 sefer sayılı Airbus 330-300 tipi yolcu uçağında kalkış öncesi teknik arıza meydana geldi.

TC-JNH kuyruk tescilli uçak, arıza nedeniyle Bangkok Havalimanı'ndan havalanamadı. Sabah 05.40'da Atatürk Havalimanı'na iniş yapması planlanan THY ait yolcu uçağının, yaklaşık 24 saatlik bir rötarla İstanbul'a geleceği öğrenildi.

THY UÇAĞI İSTANBUL'A GELEMEDİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Habomcu dan Mühendis'e ~ 6 yıl önce
Yazıklar olsun! İnanmayın bu densize,kesinlikle böyle birşey yoktur!!! THY Teknik ailesinde TÜM Teknisyenler azami dikkat ve ciddiyetle görevlerini icraa etmektedirler.Zaten her iş herkese verilmez.İniş takımı,motor değişimi,arızalar vs hep bu işe yıllarını vermiş teknisyenlerin gözetiminde yapılır.Bu mühendis arkadaş bu ailenin yüzkarasıdır.THY En büyük kötülüğü üvey evlat muamelesi gördürerek biz HABOM personeline yapmıştır.Ben bir HABOMCU olmama rağmen bu adamın yazdığını yazamam.Bu mühendis arkadaş bu ailenin herbir ferdinin hakkını yemektedir.çok YAZIK!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
enes ~ 6 yıl önce
yahu daha 2 yaşında uçak değilmiydi bu...onur un hurdaları bile bu kadar çok arıza vermiyordur, araştırmak gerek...yeni, uçak niye alıyorsun daha az arıza rötarı yapayım diye ee sonuç ne:d

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
bir uçak; mesela 777 kaç iniş kalkış tan sonra bakıma alınıyor? çünkü ben biliyorum sürekli uçuyolar.yolcu değişir,ekip değişir,kargo boşalt-doldur yakıt al ve hoop uç.yani maksimum 2 saat yerde kalıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
1907 ~ 6 yıl önce
nasıl olsa bangkok istanbul hattında yolcu sıkıntısı yaşanmıyor diye 777 leri çektiler... 330 ve 340 larla millete eziyet çektiriyorlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eziyet ki ~ 6 yıl önce
ne eziyet

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000