09 Nisan 2009, Perşembe 18:40:39

THY Uçağı İstanbul’da

Gürcistan’daki Tiflis Havalimanı yerine yanlışlıkla 17 km uzaklıktaki Vaziani askeri üssüne iniş yapan THY uçağı İstanbul’a getirildi.
  • seni oraya yönlendiren parazit abd sinyali değil miydi? abd nin açık tehditlerini her yönüyle görüyoruz artık. trabzona inen nato uçağı!, thy nin askeri üsse inen uçağı . başbakanın iki gün kayıplara karışması. trabzonun chp den akp ye geçmesi! yakında abd topyekün türkiyeye girince yalakaları ne yapacak.
  • ahmet kaptanı çok seviyoruz mehmet kaptana bayılıyoruz, yemiyoruz yanında yatıyoruz mantığı ile hiçbir yere varamazsınız.herkes işini iyi yapacak.teknisyeni iyi yapacak,pilotu iyi yapacak.thy kazalarının istatistiklerine bakarsanız kimin işini iyi yapmadığını görürsünüz.
  • If it is BOEING, I am not going :)
  • AİRBUSLAR COK SALLIYOR FAKAT TEKNOLOJIK OLARAK DAHA IYI UCAKLAR OLDUKLARI KANISINDAYIM

Vaziani askeri üssüne iniş yapan THY uçağı gerekli işlemlerin tamamlanmasından sonra bu akşam saat 18.00 sıralarında İstanbul Atatürk Havalimanı’na getirildi. ‘Kastamonu’ isimli Boenig 737-800 tipi uçak dün Tiflis’e giden ekiple İstanbul’a getirilmesinin ardından THY Teknik A.Ş. hangarına çekildi. 

THY Uçağı İstanbul’da

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 9 yıl önce
seni oraya yönlendiren parazit abd sinyali değil miydi? abd nin açık tehditlerini her yönüyle görüyoruz artık. trabzona inen nato uçağı!, thy nin askeri üsse inen uçağı . başbakanın iki gün kayıplara karışması. trabzonun chp den akp ye geçmesi! yakında abd topyekün türkiyeye girince yalakaları ne yapacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ahmet kaptanı çok seviyoruz mehmet kaptana bayılıyoruz, yemiyoruz yanında yatıyoruz mantığı ile hiçbir yere varamazsınız.herkes işini iyi yapacak.teknisyeni iyi yapacak,pilotu iyi yapacak.thy kazalarının istatistiklerine bakarsanız kimin işini iyi yapmadığını görürsünüz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
If it is BOEING, I am not going :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
AİRBUSLAR COK SALLIYOR FAKAT TEKNOLOJIK OLARAK DAHA IYI UCAKLAR OLDUKLARI KANISINDAYIM

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000