10 Haziran 2014, Salı 14:20:06

THY UÇAĞI GERİ DÖNDÜ!

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Londra seferini yapan uçağı teknik arıza sebebiyle kalkıştan sonra İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na geri döndü.
  • CAMAROTH anlamadigim neden hemen olayi siyasallastiriyorsunuz...thy Turkiye cumhuriyetinin malı, herhangi bir partinin degil...Her ne kadar cok basarili reklamlar yapsada ani ve agresof buyumesi sebebiyle kalitesi giderek dusuyor...Siz bi lufthansaya binin bakalim bi deltaya bi gol e bi tam a binin bakalim...pilotun yabanci olmasindan dolayi turkce anons yapilamamasi gibi bi rezalet var mi??? ha ucuncu havalimani konusuda bariz bi rant alani olusturma cabasi...neymis almanlar kiskaniyomus israilliler bilmemneymis...bizi bizdenbaska sallayan yok emin olun...
  • 738 lerden JFF , 340 lardan JDM olmasinda ne olursa olsun
  • thy ve ataturk havalimanından bu kadar çok korkuyorsun uçmassın o kadar. bu kadar net.yazmana gerek yok. o kadar çok milyonlarca insan turk olsun yabancı olsun thy ile uçaktan ve ataturk havaalanını kullanmaktan buyuk zevk alıyorlar bende alıyorum. biraz kalabalık oluyordur o kadar. tıpkı Frankfurt havaalanı gibi Londra heatrow terminali gibi kalabalık. bunun için dünyanın en buyuk havaalanı temeli atıldı her turlu engellemelere rağmen sizler için memleketimiz için daha ferah daha rahat daha güzel olsun diye.. ama halka ülkemizde sukur etmeyen ve nankör olanlarda var maalesef..
  • Meslekten biri olarak binerken en çok korktuğum uçaklar THY olan ve özellikle İstanbul Atatürk dışında başka istasyonlardan uçanlar. Aksini söyleyen ya çok saf yada art niyetli.

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Londra seferini yapan uçağı teknik arıza sebebiyle kalkıştan sonra İstanbul  Sabiha Gökçen Havalimanı’na geri döndü.

Türk Hava Yolları’nın TK 1963 sefer sayılı TC-JFF kuyruk tescilli Boeing 737-800 tipi uçağı Londra Gatwick seferini yaptığı sırada havada arızalandı.

Kalkıştan bir süre sonra uçağın kaptan pilotu Sabiha Gökçen Havalimanı’na dönme kararı aldı.

110 yolcusu bulunan uçak İstanbul’a sorunsuz inişini gerçekleştirdi. Uçağın kontrol için hangara alınacağı kaydedilirken yolcuların bir başka uçakla Londra’ya gönderileceği belirtildi.

©AirportHaber

THY UÇAĞI GERİ DÖNDÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
CAMAROTH anlamadigim neden hemen olayi siyasallastiriyorsunuz...thy Turkiye cumhuriyetinin malı, herhangi bir partinin degil...Her ne kadar cok basarili reklamlar yapsada ani ve agresof buyumesi sebebiyle kalitesi giderek dusuyor...Siz bi lufthansaya binin bakalim bi deltaya bi gol e bi tam a binin bakalim...pilotun yabanci olmasindan dolayi turkce anons yapilamamasi gibi bi rezalet var mi??? ha ucuncu havalimani konusuda bariz bi rant alani olusturma cabasi...neymis almanlar kiskaniyomus israilliler bilmemneymis...bizi bizdenbaska sallayan yok emin olun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sabikalilar ~ 4 yıl önce
738 lerden JFF , 340 lardan JDM olmasinda ne olursa olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 4 yıl önce
thy ve ataturk havalimanından bu kadar çok korkuyorsun uçmassın o kadar. bu kadar net.yazmana gerek yok. o kadar çok milyonlarca insan turk olsun yabancı olsun thy ile uçaktan ve ataturk havaalanını kullanmaktan buyuk zevk alıyorlar bende alıyorum. biraz kalabalık oluyordur o kadar. tıpkı Frankfurt havaalanı gibi Londra heatrow terminali gibi kalabalık. bunun için dünyanın en buyuk havaalanı temeli atıldı her turlu engellemelere rağmen sizler için memleketimiz için daha ferah daha rahat daha güzel olsun diye.. ama halka ülkemizde sukur etmeyen ve nankör olanlarda var maalesef..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nankör.. ~ 4 yıl önce
evet nankör derken ne demek istediniz. Biraz agresif bir ifade olmadı mı bu. halk ne derse o olur. yok beğendiysen beğenmediysen gibi yönlendirmeler yapmak hoş değil. Kimse beğenmez ise o zaman böyle konuşabilecekmisiniz acaba ??
THY ~ 4 yıl önce
Meslekten biri olarak binerken en çok korktuğum uçaklar THY olan ve özellikle İstanbul Atatürk dışında başka istasyonlardan uçanlar. Aksini söyleyen ya çok saf yada art niyetli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000