21 Aralık 2010, Salı 11:37:47

THY UÇAĞI GERİ DÖNDÜ

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Ankara seferini yapan uçağı Esenboğa Havalimanı’ndaki elverişsiz koşular yüzünden Atatürk Havalimanı’na geri döndü.
  • Bak arkadaş. Bu işi sen başlattın. Ayıp denen bişey var. Karşılaşınca yüzyüze bakıp selam veriyoruz birbirimize. Millet kenardan elini oğuşturuyor pilotlar birbirini yiyor diye. Daha fazla uzatmayalım bu işi. Çığırından çıktı.
  • gel ne olursan ol yine esenbogaya gel...bu işi senden ögrenecek degiliz herhalde...sizin ögrendiğiniz insanlıgı ve adamlığıda yazıyor basın..ben çok kitap okudum merak etme sende otur biraz el melekesi çalış olur mu :))
  • Senden mi korkucaz. Ne yapacaksın bizi şeyimizden tavana mı asacaksın. Sisliyse sisli ne olacak? Benim inemediğim yere sen mi iniyorsun? Ne anlatmak istiyorsun arkadaşım? Derdin ne? Sen astronotsun diğerleri şoför mü? Git işine arkadaş. Git biraz kitap oku öğren bu işleri. Herşeyden önce de adamlık öğren. İnsanlık öğren.
  • yakıtı gramla uçağa alısanız olacağı budur 2001 den evvel böyle bir sorun yaşanmıyordu cimriliğin sonu kaptan ne yapsın 5 lt daha fazlamı alın deseydi bu olayı tv kanallarında anlatın da göreyim
İstanbul-Ankara seferini yapan 2126 sefer sayılı Airbus 321 tipi uçak bu sabah saat 08.00’da Ankara’ya gitmek üzere havalandı.
 
Esenboğa Havalimanı’nda elverişsiz hava koşulları yüzünden görüş mesafesi düşünce Şanlıurfa adlı uçak inişini gerçekleştiremedi.
 
Uçağın kaptan pilotu yakıt kritiğine girmemek için İstanbul’a geri dönme kararı aldı. Saat 09.15’te Atatürk Havalimanı’na geri dönen uçak, yakıtını aldıktan sonra Esenboğa Havalimanı’na gitmek üzere yeniden havalandı.
 
AirportHaber.com ÖZEL
THY UÇAĞI GERİ DÖNDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bak arkadaş. Bu işi sen başlattın. Ayıp denen bişey var. Karşılaşınca yüzyüze bakıp selam veriyoruz birbirimize. Millet kenardan elini oğuşturuyor pilotlar birbirini yiyor diye. Daha fazla uzatmayalım bu işi. Çığırından çıktı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
gel ne olursan ol yine esenbogaya gel...bu işi senden ögrenecek degiliz herhalde...sizin ögrendiğiniz insanlıgı ve adamlığıda yazıyor basın..ben çok kitap okudum merak etme sende otur biraz el melekesi çalış olur mu :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Senden mi korkucaz. Ne yapacaksın bizi şeyimizden tavana mı asacaksın. Sisliyse sisli ne olacak? Benim inemediğim yere sen mi iniyorsun? Ne anlatmak istiyorsun arkadaşım? Derdin ne? Sen astronotsun diğerleri şoför mü? Git işine arkadaş. Git biraz kitap oku öğren bu işleri. Herşeyden önce de adamlık öğren. İnsanlık öğren.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yakıtı gramla uçağa alısanız olacağı budur 2001 den evvel böyle bir sorun yaşanmıyordu cimriliğin sonu kaptan ne yapsın 5 lt daha fazlamı alın deseydi bu olayı tv kanallarında anlatın da göreyim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000