01 Haziran 2017, Perşembe 14:24:26

THY uçağı Eurowings'e gönderildi

Türk Hava Yolları (THY) filosunda 2009 yılından bu yana görev yapan TC-JNG kuyruk tescilli Airbus A330-200 tipi uçak Eurowings için hazır.
  • TC-JİT JIT JİS ne varsa onlarda çıkması lazım filodan..
  • DAXGG operated by SunExpress Deutschland on behalf of Eurowings
  • GIDIYOR BAS BELALARI
  • bunlara döküntü diyoduk şimdi yeni gelen 40-265 olanlar nasıldır merak ediyorum. bu kiralık uçaklarda yolcu memnuniyetsizliğinden başka birşey olmuyor.

Türk Hava Yolları (THY) filosunda 2009 yılından bu yana görev yapan TC-JNG kuyruk tescilli Airbus A330-200 tipi uçak Eurowings için hazırlandı.

GECAS firmasından kiralanan uçak 2009 yılında THY filosuna katılmıştı. Kira süresinin dolmasının ardından yeni sözleşme imzalanmadı. TC-JNG tescili uçağın yeni kullanıcısı ise Lufthansa'nın kuruluşu Eurowings oldu. TC-JNG tescilli uçak, D-AXGG kuyruk tescili ile Eurowings'de görev yapacak. 

TC-JNF kuyruk tescilli Airbus A330-200 tipi uçağında önümüzdeki günlerde Eurowings renklerine boyanarak gönderileceği öğrenildi.

AirportHaber

THY uçağı Eurowings'e gönderildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Kalite standartı ~ 9 ay önce
TC-JİT JIT JİS ne varsa onlarda çıkması lazım filodan..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
XG ~ 9 ay önce
DAXGG operated by SunExpress Deutschland on behalf of Eurowings

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknisyen ~ 9 ay önce
GIDIYOR BAS BELALARI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
döküntü ~ 9 ay önce
bunlara döküntü diyoduk şimdi yeni gelen 40-265 olanlar nasıldır merak ediyorum. bu kiralık uçaklarda yolcu memnuniyetsizliğinden başka birşey olmuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 9 ay önce
Yeni gelenler gayet güzel
skymark ~ 9 ay önce
yeni gelen uçaklar henüz kullanılmadıkları için tertemiz gerçekten. ayrıca teslim alınmadan önce full premium economy olan kabini, thy'nin dar gövde uçaklarına uyarlandığından business class'a 40 koltuk sığdırılabildi. buna rağmen ferah bir kabini var, gerçekten uçağın üzerinde sıfır kokusu var

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000