09 Eylül 2009, Çarşamba 10:13:58

THY UÇAĞI ESKİŞEHİR'E İNEMEDİ

Tüm yurdu etkisi altına alan hava muhalefeti Eskişehir’de de etkisini göstermeye başladı. Bu sabah Eskişehir’e gitmek üzere Atatürk Havalimanı’ndan havalanan THY uçağı Eskişehir Havaalanına inemedi.
  • 2007 yılında ilsimiz yoktu...şu an da şirketim eskişehire uçmadığından gidip kendim görmedim,bu yüzden yanılmıyorsam dedim...ezik ezik cevap vereceğine gir bak LIDOya JEPPESENe "haklıymışsın arkadaşım frekans dediğin gibi" de..insan olun insannnn
  • ne demek yanılmıyorsam o okuldan mezunsan yanılmayacaksın.
  • dersine flight simulatörden çalışıyorsun herhalde . çok komiksin ya birde ahkam kesmişsin ..........
  • Tık yok kardeş, hayırdır?

Sabah 06.40’da Atatürk Havalimanı’ndan havalanan Türk Havayolları’nın A319 tipi yolcu uçağı saat 07.52 sıralarında Atatürk Havalimanı’na geri döndü. Edinilen bilgilere göre Eskişehir’deki hava muhalefetinden dolayı uçağın iniş yapamadığı ve uçuş güvenliğini riske atmamak için geri döndüğü ifade edildi.

 

Öte yandan Denizli Çardak Havaalanındaki hava muhalefeti nedeniyle Denizli’ye gidecek olan uçak gecikmeli olarak havalandı.

 

Atatürk Havalimanı’nda tüm ekipler teyakkuz halinde görev başında bulunuyor. Tüm ekipler kanalların kapanmaması için sürekli çalışıyor. Atatürk Havalimanı Başmüdürü Celal Özuğur NTV’ye yaptığı açıklamada Atatürk Havalimanı’nda herhangi bir aksaklık yaşanmadığını bildirdi.

 

AirportHaber.Com

THY UÇAĞI ESKİŞEHİR'E İNEMEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 9 yıl önce
2007 yılında ilsimiz yoktu...şu an da şirketim eskişehire uçmadığından gidip kendim görmedim,bu yüzden yanılmıyorsam dedim...ezik ezik cevap vereceğine gir bak LIDOya JEPPESENe "haklıymışsın arkadaşım frekans dediğin gibi" de..insan olun insannnn

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ne demek yanılmıyorsam o okuldan mezunsan yanılmayacaksın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
dersine flight simulatörden çalışıyorsun herhalde . çok komiksin ya birde ahkam kesmişsin ..........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Tık yok kardeş, hayırdır?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000