29 Mayıs 2015, Cuma 18:57:43

THY uçağı da Ordu-Giresun'a inemedi

Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun açılışını yaptığı Ordu-Giresun Havalimanı'na, bugün sefer gerçekleştiren THY uçağı da inemedi.
  • bugüne kadar hep söylenen deniz üzerindeki en büyük faktör arada engel olmadan uçağa direkt olarak vuracak yan rüzgarlar , sis gibi doğa olaylarında yer ve konum bu kadar riskli iken hiçbir security tedbir alınmadan açılış yapıldı allah korusun bir şey olsa kim bunun altına elini sokacak ? hiç kimse , bu tip açılışlar engellenmeli. yazık günah .. önce tedbir.
  • 5:40// Sen, kendini gerçekten insan gibi muhteşem bir canlı varlık olduğunu mu zannediyorsun? Aynaya bakacak kadar zekan var ise inan hiçbir şey göremeyeceksin. Zavallı.
  • diğer inilemeyen meydanlarında belirtin.mesala sabiha ya inmek için havadan buraya divert eden uçakları yazın.Ataturke inemeyen uçakları yazın.
  • Bu havalimanının çok ciddi bir yolcu potansiyeli olduğu muhakkak. Trabzon ve Samsun-Çarşamba havalimanından daha büyük bir potansiyel barındırıyor bölge. Ancak yapılan bu hizmet sırf seçim var diye hatalı bir populizm ile bitmeden, tamamlanmadan açılmıştır. Bitmeden tamamlanmadan açılışı yapılan havalimanı ne yazıkki iktidar tarafından yaklaşan seçimler için propaganda aracına döndürülmüştür. Hizmeti yapan tabi ki reklamını da yapacak. Her ne kadar tamamlandan açılmışsa da bu hizmete minnettar olanların sayıca çokluğu ve bu minnettarlığın haklılığı da yadsınamaz. Ama şu nokta da muhakkak eleştirilmelidir, neden tam anlamı ile tamamlanmadan bu yatırım sırf populizm uğruna ve oy kaygısı ile hizmete sokulmuştur. Açık konuşayım bu yatırım tamamlanması en erken Ağustos 2015 sonudur, normal süresi ise 2015 yılı sonudur. Yatırım güzeldir, takdire şayandır... Ama açılış şekli ve bitmeden sırf populizm uğruna bu yatırımın açılması oy avcılığı olarak kullanılması da o kadar yanlıştır. Tekrar belirteyim yatırımın yeri, planlaması, yapıldığı bölge tüm karadeniz bölgesinde bu yatırım için en rantbl yerdir. Bir eleştiri daha keşke iki pist olarak planlansa idi.

Anadolujet'in, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Ordu-Giresun Havalimanı'na TK7310 sefer sayısı ile gerçekleştirilen uçuşu, sis nedeniyle Ordu-Giresun Havalimanı'na inememiş ve uçak Trabzon'a yönlendirilmişti.

Türk Hava Yolları'nın da TK2852 sefer sayılı ile gerçekleştirdiği Ordu-Giresun uçuşu Trabzon'a yönlendirildi.

TC-JRC kuyruk tescilli Airbus A321 tipi uçakla gerçekleştirilen İstanbul-Ordu/Giresun seferinin Trabzon'a inmesi sonrası yolcuların duruma tepki gösterdiği ve Ordu'nun Gülyalı ilçesinin Kaymakam Vekili Mehmet Akif Köse'nin havalimanına gelerek yolcuları sakinleştirmeye çalıştığı öğrenildi.

THY uçağı da Ordu-Giresun'a inemedi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (62)

belli risk ~ 3 yıl önce
bugüne kadar hep söylenen deniz üzerindeki en büyük faktör arada engel olmadan uçağa direkt olarak vuracak yan rüzgarlar , sis gibi doğa olaylarında yer ve konum bu kadar riskli iken hiçbir security tedbir alınmadan açılış yapıldı allah korusun bir şey olsa kim bunun altına elini sokacak ? hiç kimse , bu tip açılışlar engellenmeli. yazık günah .. önce tedbir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
5:40// Sen, kendini gerçekten insan gibi muhteşem bir canlı varlık olduğunu mu zannediyorsun? Aynaya bakacak kadar zekan var ise inan hiçbir şey göremeyeceksin. Zavallı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
diğer inilemeyen meydanlarında belirtin.mesala sabiha ya inmek için havadan buraya divert eden uçakları yazın.Ataturke inemeyen uçakları yazın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bu havalimanının çok ciddi bir yolcu potansiyeli olduğu muhakkak. Trabzon ve Samsun-Çarşamba havalimanından daha büyük bir potansiyel barındırıyor bölge. Ancak yapılan bu hizmet sırf seçim var diye hatalı bir populizm ile bitmeden, tamamlanmadan açılmıştır. Bitmeden tamamlanmadan açılışı yapılan havalimanı ne yazıkki iktidar tarafından yaklaşan seçimler için propaganda aracına döndürülmüştür. Hizmeti yapan tabi ki reklamını da yapacak. Her ne kadar tamamlandan açılmışsa da bu hizmete minnettar olanların sayıca çokluğu ve bu minnettarlığın haklılığı da yadsınamaz. Ama şu nokta da muhakkak eleştirilmelidir, neden tam anlamı ile tamamlanmadan bu yatırım sırf populizm uğruna ve oy kaygısı ile hizmete sokulmuştur. Açık konuşayım bu yatırım tamamlanması en erken Ağustos 2015 sonudur, normal süresi ise 2015 yılı sonudur. Yatırım güzeldir, takdire şayandır... Ama açılış şekli ve bitmeden sırf populizm uğruna bu yatırımın açılması oy avcılığı olarak kullanılması da o kadar yanlıştır. Tekrar belirteyim yatırımın yeri, planlaması, yapıldığı bölge tüm karadeniz bölgesinde bu yatırım için en rantbl yerdir. Bir eleştiri daha keşke iki pist olarak planlansa idi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000