19 Mart 2014, Çarşamba 14:32:18

THY UÇAĞI BÜYÜK TEHLİKE ATLATTI!

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Cezayir seferini yapmaya hazırlanan yolcu uçağı, Atatürk Havalimanı apronunda büyük tehlike atlattı.
  • Problem Tgs'de değildir, hak etmeden ve yeterli tecrübe seviyesine erişmeden geniş gövde uçağa atanan kaptanın uygulaması sorgulanmalıdır; kendisini hala 737 veya 320'sinde zannetmektedir!
  • herkes başımıza yorumcu, havacı , duayen kesimiş , iki eşşek versen kaybedeler halbuki . TGS genç diamik ve çok güçlü kadrolarla THY ye güç katmıştır. hasetten gitsenizde bu gerçek değişmeyecek
  • Her kazada tgs ye sallayan zavallilar bayiliyorum size hahaha :))
  • Tgs ye çamur Atan Thy liler, siz 3500 liraya bu işi yaparken, birde tek Thy uçaklarına yaparken, sizin rahatınız için açılan Tgs, hamallık sömürgesi altında 3te bir maaşla sömürülmeye, kullanılmaya dewam ediyor. Bide kalmışsınız boş konuşuyorsunuz

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Cezayir seferini yapmaya hazırlanan yolcu uçağı, Atatürk Havalimanı apronunda tehlike atlattı.

Türk Hava Yolları'nın TK651 sefer sayılı İstanbul-Cezayir uçuşunu yapmak üzere yolcu alımını tamamlayan uçak, taksi yapmak üzere körükten ayrıldı. Bu sırada TC-JNG kuyruk tescilli uçaktan önce kalkış yapmak üzere taksi yoluna çıkan bir diğer uçağın motorlarının itiş gücüyle apronda bulunan konteynerlar devrildi.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; devrilen konteynerlerden biri A330-200 tipi uçağın iniş takımlarına çarptı. Son anda durabilen uçak, teknisyenler tarafından incelendi. Büyük tehlike atlatan uçakta yapılan teknik incelemenin ardından iniş takımlarında hasar oluşmadığı görüldü. Uçak, yaklaşık 1 saat 10 dakikalık bir gecikmeyle İstanbul-Cezayir seferini yapmak üzere havalandı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Atatürk Havalimanı Başmüdürlüğü'nün yaşanan olayla ilgili rapor tuttuğu ve inceleme başlattığı öğrenildi.

 ©AirportHaber.com ÖZEL 

THY UÇAĞI BÜYÜK TEHLİKE ATLATTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Problem Tgs'de değildir, hak etmeden ve yeterli tecrübe seviyesine erişmeden geniş gövde uçağa atanan kaptanın uygulaması sorgulanmalıdır; kendisini hala 737 veya 320'sinde zannetmektedir!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS forever ~ 4 yıl önce
herkes başımıza yorumcu, havacı , duayen kesimiş , iki eşşek versen kaybedeler halbuki . TGS genç diamik ve çok güçlü kadrolarla THY ye güç katmıştır. hasetten gitsenizde bu gerçek değişmeyecek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Her kazada tgs ye sallayan zavallilar bayiliyorum size hahaha :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Tgs ye çamur Atan Thy liler, siz 3500 liraya bu işi yaparken, birde tek Thy uçaklarına yaparken, sizin rahatınız için açılan Tgs, hamallık sömürgesi altında 3te bir maaşla sömürülmeye, kullanılmaya dewam ediyor. Bide kalmışsınız boş konuşuyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
beyin ~ 4 yıl önce
sen bu beyinle daha çok sömürülürsün.
cenk saysel ~ 4 yıl önce
sömürülmeye karşı sömürtmeyin emeklerinizi

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000