29 Ocak 2013, Salı 09:02:22

THY UÇAĞI BUDAPEŞTE'YE ACİL İNİŞ YAPTI

İstanbul-Dusseldorf seferini yapan Türk Hava Yolları’na ait yolcu uçağı teknik arıza nedeniyle Budapeşte Havalimanı’na acil iniş yaptı.
  • Ben dc3 un arkadasıyı , kendısı suan dubaı de..Emırates ın kabın alımlarına basvuru yaptı,ınternete baglanmakta zorluk cektıgı ıcın bana sadece bır maıl attı herkese sevgıler ılettı..
  • muhaahaaaa globaly yours büyüksün:) geçmiş olsun dc3 göreve:d
  • " F/O " nick im ile grevin alakasi yok. THY nin kaza/kirim kayitlarini biraz takip edersen birseyler degismez ise yakinda ölümlü kaza yapacağı aşikar. THY ye arada sirada yolcu olarak yolculuk etmekten ve bir kac dostumun sirkette pilot ve kabib ve tech olarak cAlismasindan baska bir alakam yok. Az kaldi derken sonuna unlem koydum gulucuk degil! THY DUZELMEZ İSE BURADA HEPİMİZ UZULEREK "ALLAH RAHMET EYLESİN " yazacagiz. Belki benim yolcu olarak bulundugum ucak olacak belki sizin!
  • 4-5 senede bir kaza yapan şirket en son 2009 da hollanda B737 kazasın yaptı yanı bu sene bı kaza geliyor. Bu ben değil istatistikler söylüyor. 1994van. B737 kazası 1999adana B737 kazası 2003 RJ-100 diyarbakır kazası 2009 hollanda kazası herşey açık ve net. Helede Hamdi ve rizeli uşakları ile halen bişey olmamış olması Allah'ın muzizesi:)

Türk Hava Yolları 'nın (THY) İstanbul-Düsseldorf seferini yapan Boeing 737-800 tipi yolcu uçağı teknik bir arıza sonucu Macaristan'a indi.

Beraberinde 152 yolcusu ile saat 19.40'da Düsseldorf'a gitmek üzere Atatürk Havalimanı'ndan kalkış yapan THY 'nin ‘Denizli' adlı Boeing 737-800 tipi yolcu uçağında teknik bir arıza meydana geldi. Macaristan hava sahasında arızalanan uçak Budapeşte Havalimanı'na acil iniş yaptı. Bakıma alınan uçağın ilerleyen saatlerde Düsseldorf'a gitmek üzere havalanacağı öğrenildi.

THY UÇAĞI BUDAPEŞTE'YE ACİL İNİŞ YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Dc3 ~ 5 yıl önce
Ben dc3 un arkadasıyı , kendısı suan dubaı de..Emırates ın kabın alımlarına basvuru yaptı,ınternete baglanmakta zorluk cektıgı ıcın bana sadece bır maıl attı herkese sevgıler ılettı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dc3 (değilim rahat) ~ 5 yıl önce
muhaahaaaa globaly yours büyüksün:) geçmiş olsun dc3 göreve:d

Yanıtla

Kalan karakter 1000
k/m1 ~ 5 yıl önce
gerçekten ya dc3 nerelerdesin?
GRV-YRD ~ 5 yıl önce
" F/O " nick im ile grevin alakasi yok. THY nin kaza/kirim kayitlarini biraz takip edersen birseyler degismez ise yakinda ölümlü kaza yapacağı aşikar. THY ye arada sirada yolcu olarak yolculuk etmekten ve bir kac dostumun sirkette pilot ve kabib ve tech olarak cAlismasindan baska bir alakam yok. Az kaldi derken sonuna unlem koydum gulucuk degil! THY DUZELMEZ İSE BURADA HEPİMİZ UZULEREK "ALLAH RAHMET EYLESİN " yazacagiz. Belki benim yolcu olarak bulundugum ucak olacak belki sizin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yarasa ~ 5 yıl önce
4-5 senede bir kaza yapan şirket en son 2009 da hollanda B737 kazasın yaptı yanı bu sene bı kaza geliyor. Bu ben değil istatistikler söylüyor. 1994van. B737 kazası 1999adana B737 kazası 2003 RJ-100 diyarbakır kazası 2009 hollanda kazası herşey açık ve net. Helede Hamdi ve rizeli uşakları ile halen bişey olmamış olması Allah'ın muzizesi:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yarasa ~ 5 yıl önce
haklı çıkarsan sevinecekmisin? Allah akıl fikir versin ne diyim
Linda ~ 5 yıl önce
Yorumda düşsün mü diyor yoksa olan olaylara dikkat çekip son zamanlarda yaşanan arıza ve bilgisiz personelin çoğalmasına ve önlem alınmamasına mı dıkkat cekiyor yorum. Size Allah akıl verse zaten bu ülke bu halde olmaz bu kaza geçmişi benide ürküttü şimdi

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000