27 Mart 2017, Pazartesi 09:40:14

THY uçağı bacağı kopan yolcusu için öncelik istedi

Türk Hava Yolları'nın TK 967 sefer sayılı Ercan-İstanbul sefeini yapan uçağı bacağı kopan bir yolcusu nedeniyle öncelikli iniş yaptı.
  • RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN,
  • iyi günler, ilk önce yazılanları okuyup şuursuzca yorum yapan bılıp bılmeden konusup, yazan arkadaşlara; durum şu 9 yaşındaki minigimiz yogun bakımda maalesef bacagını komple dızden aşagıya kaybetti, ikinci olarakta kktc saglık bakanlıgının yada kıbrısın herhangı bır uçagı yok ambulans uçagıda dahıl, kktc hastanelerınde bukadar ınce ve dıkkat gerektırecek amelıyatlar ıçın alt yapımız ve techızatımzda yok nıye ant. adana mersın degıl ist. cünkü ılk tarıfelı sefer orayaydı da oyüzden antalyaya yada mersıne yüzerek götüremeyeceklerı ıçın bu yolu denediler kusura bakmayın, ins. küçügümüz iyi olacak uyanacak, iyi dıleklerde bulunan herkese teşekkürler..
  • Antalya yakın orada yüz nakli bile yapıldı oraya gitseydi denmiş. Bu işler öyle hayal dünyanızdaki gibi işlemiyor, nakil ruhsatı hastanenin değildir, cerrahındır. Yani antalya da yüz nakli yapan cerrahın dışında kimse bunu yapamaz, yapamıyor. Hee orada yüz nakli yapılmıştı işte oraya götürselerdi diye birşey olamaz. Orada bunu yapan cerrah da tek kişi. Kaldı ki onun da devlette olup olmadığı bilinmez. Bunlar cerrahinin fantastik ameliyatları öyle orada şurada yapılsaydı demeye gelmiyor. Faal çalışan ruhsatı olan cerrah gerekli. Eşim Dr.
  • Kabinde telefon kapattırılmasının sebebi bazen uçaklarda organ taşınıyormuş ve telefondan gelen sinyaller organı olumsuz yönde etkiliyormuş doğru mu?

Türk Hava Yolları'nın TK 967 sefer sayılı Ercan-İstanbul sefeini yapan uçağı, bacağı kopan bir yolcusu nedeniyle öncelikli iniş yaptı.

Kıbrıs Güzelyurt'ta narenciye bahçesinde bir kaza sonucu bacağı kopan 9 yaşındaki çocuk, bacağını dikilmesi için THY uçağıyla İstanbul'a gönderildi.

Küçük çocuğun bulunduğu uçağın kaptanı iniş sırasında Atatürk Havalimanı kulesi ile irtibata geçerek iniş için öncelik istedi. Bunun üzerine öncelikli iniş izni veriken uçak, tarifeli seferinden yaklaşık 10 dakika önce inişini yaptı.

Uçağın inmesinin ardından ambulansla uçaktan alınan çocuk, Memorial Hastanesi’ne götürülerek ameliyata alındı.

THY uçağı bacağı kopan yolcusu için öncelik istedi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

BİR ANA ~ 1 yıl önce
RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kıbrıslı ~ 1 yıl önce
iyi günler, ilk önce yazılanları okuyup şuursuzca yorum yapan bılıp bılmeden konusup, yazan arkadaşlara; durum şu 9 yaşındaki minigimiz yogun bakımda maalesef bacagını komple dızden aşagıya kaybetti, ikinci olarakta kktc saglık bakanlıgının yada kıbrısın herhangı bır uçagı yok ambulans uçagıda dahıl, kktc hastanelerınde bukadar ınce ve dıkkat gerektırecek amelıyatlar ıçın alt yapımız ve techızatımzda yok nıye ant. adana mersın degıl ist. cünkü ılk tarıfelı sefer orayaydı da oyüzden antalyaya yada mersıne yüzerek götüremeyeceklerı ıçın bu yolu denediler kusura bakmayın, ins. küçügümüz iyi olacak uyanacak, iyi dıleklerde bulunan herkese teşekkürler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atc ~ 1 yıl önce
Antalya yakın orada yüz nakli bile yapıldı oraya gitseydi denmiş. Bu işler öyle hayal dünyanızdaki gibi işlemiyor, nakil ruhsatı hastanenin değildir, cerrahındır. Yani antalya da yüz nakli yapan cerrahın dışında kimse bunu yapamaz, yapamıyor. Hee orada yüz nakli yapılmıştı işte oraya götürselerdi diye birşey olamaz. Orada bunu yapan cerrah da tek kişi. Kaldı ki onun da devlette olup olmadığı bilinmez. Bunlar cerrahinin fantastik ameliyatları öyle orada şurada yapılsaydı demeye gelmiyor. Faal çalışan ruhsatı olan cerrah gerekli. Eşim Dr.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş ~ 1 yıl önce
Kabinde telefon kapattırılmasının sebebi bazen uçaklarda organ taşınıyormuş ve telefondan gelen sinyaller organı olumsuz yönde etkiliyormuş doğru mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000