08 Nisan 2009, Çarşamba 12:05:06

THY uçağı arıza nedeniyle Adana'ya indi

Türk Hava Yolları'na (THY) ait İstanbul-Kahramanmaraş seferini yapan yolcu uçağı, teknik arıza nedeniyle Adana'ya indi.
  • yahu ne kadar guldum anlatamam :D konuyu napmis erzurumlu arkadas :D:D
  • Yüzde yüz haklı yazılmış bir yazı. Burada kimse THY düşmanı değil. THY nın tek bir düşmanı var. O da kendisi. Koca şirketi bizler bu hale getirmedik. Kendileri yaptılar. Otobüsçülük yapan uçakçılıkta yapar mantığını sektöre yerleştirmeye çalıştınız ? Ama olmadı. Yerin altı da bir üstü de bir dediniz. Ama değilmiş. Demek ki tecrübeli insanlara ihtiyaç varmış. Bunları öğrendiğiniz de umarım THY hala ayakta olur.
  • yorumuma saçma yazanlar olmuş. evet arkadaşım APRONDA DEVE KESEN ZİHNİYET yüzünden THY yi kaybediyoruz. Az önce de 16 KM yanlışlık yapılıp askeri havalimanına inmiş THY. Ben THY nin gelişmesini büyümesini isterim ancak havacılığı bilen dürüst ve doğru çalışan bir ekiple büyümesini isterim. Bu tür şeyler her yerde olur diyenler empati kurup insan bu tür şeylerin içinde olmayı bi hayal etsinler lütfen. Yitirilen güveni hiçbir DEVE / Kevin Costner geri getiremez!
  • Arkadaslar su hangi istatistikte THY dunyanin en basarili havayollari siralamasinda bizde bir bilsek? Servis kalitesimi ( Bombay-Istanbul ve Bruksel-Istanbul ucusunda ayni menuyu sunmakla mi) yoksa ayni business class ta degisik koltuk konfigurasyonlari kullanma da mi ( pardon o 330 lease imis :)) ) yoksa wet lease ile gelen ucaklarda first class suite var diye mecburen first class uygulamasi baslatmasi ile mi? ayagimiz yere bassin lutfennnn

Alınan bilgiye göre bölge tamir merkezi olan Adana'da uçağa gerekli bakımlar yapıldı. Saat 07.25'te İstanbul'dan kalkan TK-722 sefer sayılı yolcu uçağı, teknik arıza olduğu gerekçesiyle Adana Şakirpaşa Havalimanı'na iniş yaptı.

Havalimanındaki bölge tamir merkezi ekipleri tarafından kontrol edilen uçağın gerekli bakımları yapıldı.

Kahramanmaraş'a gitmek üzere yolcuların bindirildiği uçağın yeniden havalanacağı öğrenildi.

THY uçağı arıza nedeniyle Adana'ya indi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
yahu ne kadar guldum anlatamam :D konuyu napmis erzurumlu arkadas :D:D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yüzde yüz haklı yazılmış bir yazı. Burada kimse THY düşmanı değil. THY nın tek bir düşmanı var. O da kendisi. Koca şirketi bizler bu hale getirmedik. Kendileri yaptılar. Otobüsçülük yapan uçakçılıkta yapar mantığını sektöre yerleştirmeye çalıştınız ? Ama olmadı. Yerin altı da bir üstü de bir dediniz. Ama değilmiş. Demek ki tecrübeli insanlara ihtiyaç varmış. Bunları öğrendiğiniz de umarım THY hala ayakta olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yorumuma saçma yazanlar olmuş. evet arkadaşım APRONDA DEVE KESEN ZİHNİYET yüzünden THY yi kaybediyoruz. Az önce de 16 KM yanlışlık yapılıp askeri havalimanına inmiş THY. Ben THY nin gelişmesini büyümesini isterim ancak havacılığı bilen dürüst ve doğru çalışan bir ekiple büyümesini isterim. Bu tür şeyler her yerde olur diyenler empati kurup insan bu tür şeylerin içinde olmayı bi hayal etsinler lütfen. Yitirilen güveni hiçbir DEVE / Kevin Costner geri getiremez!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaslar su hangi istatistikte THY dunyanin en basarili havayollari siralamasinda bizde bir bilsek? Servis kalitesimi ( Bombay-Istanbul ve Bruksel-Istanbul ucusunda ayni menuyu sunmakla mi) yoksa ayni business class ta degisik koltuk konfigurasyonlari kullanma da mi ( pardon o 330 lease imis :)) ) yoksa wet lease ile gelen ucaklarda first class suite var diye mecburen first class uygulamasi baslatmasi ile mi? ayagimiz yere bassin lutfennnn

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000