20 Nisan 2012, Cuma 14:04:40

THY UÇAĞI AHL'YE GERİ DÖNDÜ

İstanbul-Köln seferi için Atatürk Havalimanı'ndan kalkış yapan Türk Hava Yolları (THY) uçağı, kuş sürüsünün çarpması sonucu geri döndü.
  • Catlayin biz THY ye guveniyoruz sizede guluyoruz.
  • Biraz at gözlüklerinizi çıkarın. Biraz örümceklenmiş beyinlerinizi arındırın, günümüze bakın. Oturduğunuz yerden atıp tutmak kolay. Takunya hesabı nedir ya ? Nasıl bir akli yapınız var sizlerin. Pilotuna hostesine teknisyenine en i,yi şartları sunan bir firma. Ha dogru ya herkes torpilli herkes takkeli takunyalı falan. Ha bu arada bugün cumada takunya kullandım bak iyi anımsattın .
  • hadi ordan kimi kandırıyorsunuz? takunya hesabı bu kadar olur
  • Hala radarin kuslari kacirdigina inananlar var. Biraz okuyun lutfen. kalkis ve inislerde Tum isiklar aciktir. Floryada belediye tesisleri var, ucretsiz izleyebilirsiniz..
İstanbul-Köln seferini yapmak üzere 138 yolcusu ile saat 07.35'te Atatürk Havalimanı'ndan kalkış yapan THY uçağına, tırmanış sırasında kuş sürüsü çarptı.

Airbus A320 tipi uçak, bu nedenle Atatürk Havaalanı'na geri indi. Uçak, gerekli kontrollerin yapılması için THY Teknik hangarına çekildi.

Yolcular ise THY'nin başka bir uçağıyla saat 10.05'te Köln'e hareket etti.
THY UÇAĞI AHL'YE GERİ DÖNDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 6 yıl önce
Catlayin biz THY ye guveniyoruz sizede guluyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Biraz at gözlüklerinizi çıkarın. Biraz örümceklenmiş beyinlerinizi arındırın, günümüze bakın. Oturduğunuz yerden atıp tutmak kolay. Takunya hesabı nedir ya ? Nasıl bir akli yapınız var sizlerin. Pilotuna hostesine teknisyenine en i,yi şartları sunan bir firma. Ha dogru ya herkes torpilli herkes takkeli takunyalı falan. Ha bu arada bugün cumada takunya kullandım bak iyi anımsattın .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
hadi ordan kimi kandırıyorsunuz? takunya hesabı bu kadar olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Hala radarin kuslari kacirdigina inananlar var. Biraz okuyun lutfen. kalkis ve inislerde Tum isiklar aciktir. Floryada belediye tesisleri var, ucretsiz izleyebilirsiniz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000