22 Ağustos 2010, Pazar 07:52:47

"THY, Türkiye'nin yüz akı haline gelmiştir"

Türk Havayolları (THY) Hollanda Müdürlüğü tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen iftar programına bu yıl büyük bir katılım oldu.
  • Eski dönemleri bilmeyen cemaat birşeyler yaptığını zannediyor. Ne acı. Ne üzücü. 2011 de çağdaş kafalar geldiğinde durumun farklılığını sizlerde anlayacaksınız.
  • islam üzere öyle temizler vardır ki görünce kendinizden değil tanıdıgınız herkesten de utanırsınız. maalesef karşılaşmamışsınız demek.
  • ve kaliteli hava isletmeciliginin THY nin merkezinde oldugunu dusunen yoneticiler ve FANATIKleri. Eger siz kendi kendinizi kendi duzenlediginiz bir organizasyonda overek vay be biz neymisiz diye reklama kalkarsaniz, yaptiklariniz size sadece iyi niyetle ve bayrakla bagli olan milyonlari kandirmaktan baska bir ise yaramaz. Dilegim, tum dunyanin havaciligin merkezi artik THY dir dedigi seviyeye karadaki personeli ve partnerleri ile birlikte biran once gelmesidir. En buyuk THY olsun...
  • aeroflot hangi alanda thy den ustun oldugunu veya thy den iyi olduguna dair bır neden soyleyın de bız de bılelım,aeroflotun ucakları daha dune kadar eskı ve dokuntu illuysın ve tupolevlerden olusmaktayhdı. fılosunu daha simdilerde yenılemeye calsıyor.ucak sayısı desen aoroflotun 115 civarı ucagı var,thy nin ise 145 den fazla,acaba ıkı havayolundan hangisi dunyada daha cok noktaya ucuyor.bir konu hakkında cok fazla bilgi sahıbı degilseniz mantıksız hesapsız yorumlar yapmayın lutfen, kendınızı guldurmeyın millete...
Holanda'nın başkenti Amsterdam'daki Rhone Kongre Merkezinde düzenlenen iftara, Lahey Büyükelçisi Uğur Doğan, THY Hollanda Müdürü Metin Gözüaçık, Pazarlama Müdürü Celal Baykal, Hollanda Genç İşadamları Federasyonu (HOGİAF) Başkanı Mehmet Kabakyer, Rotterdam İslam Üniversitesi (IUR) Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz, ilahiyatçı Necdet Başaran'ın yanı sıra çok sayıda acente temsilcisi katıldı.

Programda açılış konuşması yapan THY Hollanda Müdürü Metin Gözüaçık, Hollanda pazarındaki paylarının sürekli arttığını belirterek şöyle konuştu: "İnsanları daha konforlu ve ucuz uçurmak için Anadolu Jet firmasını hizmete açtık. THY bugün artık birçok noktaya uçuyor. Bunun yanı sıra Amsterdam-Sabiha Gökçen seferlerini de başlattık. Bundan dolayı Hollanda'da taşıdığımız yolcu sayısı yüzde 30 oranında arttı. Bu çok sevindirici. Aynı zamanda Hollanda'da 45. yılımızı kutluyoruz."

Lahey Büyükelçisi Uğur Doğan ise, THY'nin atılımlarının önemine vurgu yaptı. THY'nin dünyanın her yerinde büyük atılım yaptığını söyleyen Doğan, "THY Türkiye'nin yüz akı haline gelmiştir." dedi. Ramazan ayının önemi üzerinde de duran Büyükelçi Doğan, bu zaman diliminin dostluk, huzur, kardeşlik gibi duygulara vesile olduğunu dile getirdi. Uğur Doğan, THY'nin Hollanda'daki yetkililerini böylesine geniş katılımlı bir iftar düzenledikleri için teşekkür etti.

Programda bir konuşma yapan IUR Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz de, Türkiye'nin geçmişe kıyasla Avrupa'da ve dünyada önemli bir yer edindiğini, bunda THY'nin büyük etkisinin bulunduğunu söyledi.

İlahiyatçı Necdet Başaran Ramazan'ın önemi üzerinde durdu. Gerçek bir Müslüman'ın sahip olması gereken vasıfları sayan Başaran, şöyle konuştu: "İslam güzel ahlak demektir. Güzel ahlak ise Peygamber ahlakıdır. Yani gelmeyene gideceksin, vermeyene vereceksin, yaptığın iyilikleri ve sana yapılan kötülükleri unutacaksın."

Haberler.com

"THY, Türkiye'nin yüz akı haline gelmiştir"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 8 yıl önce
Eski dönemleri bilmeyen cemaat birşeyler yaptığını zannediyor. Ne acı. Ne üzücü. 2011 de çağdaş kafalar geldiğinde durumun farklılığını sizlerde anlayacaksınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
islam üzere öyle temizler vardır ki görünce kendinizden değil tanıdıgınız herkesten de utanırsınız. maalesef karşılaşmamışsınız demek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ve kaliteli hava isletmeciliginin THY nin merkezinde oldugunu dusunen yoneticiler ve FANATIKleri. Eger siz kendi kendinizi kendi duzenlediginiz bir organizasyonda overek vay be biz neymisiz diye reklama kalkarsaniz, yaptiklariniz size sadece iyi niyetle ve bayrakla bagli olan milyonlari kandirmaktan baska bir ise yaramaz. Dilegim, tum dunyanin havaciligin merkezi artik THY dir dedigi seviyeye karadaki personeli ve partnerleri ile birlikte biran once gelmesidir. En buyuk THY olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
aeroflot hangi alanda thy den ustun oldugunu veya thy den iyi olduguna dair bır neden soyleyın de bız de bılelım,aeroflotun ucakları daha dune kadar eskı ve dokuntu illuysın ve tupolevlerden olusmaktayhdı. fılosunu daha simdilerde yenılemeye calsıyor.ucak sayısı desen aoroflotun 115 civarı ucagı var,thy nin ise 145 den fazla,acaba ıkı havayolundan hangisi dunyada daha cok noktaya ucuyor.bir konu hakkında cok fazla bilgi sahıbı degilseniz mantıksız hesapsız yorumlar yapmayın lutfen, kendınızı guldurmeyın millete...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000