21 Kasım 2009, Cumartesi 18:13:01

THY TÜM UÇUŞLARI İPTAL ETTİ

THY, İstanbul'da etkili olan yoğun sis nedeniyle Atatürk Havalimanı'ndan yapacağı tüm iç hat uçuşlarını iptal etti.
  • Burada sorun sefer iptallerinde değildir. Gencecik iş bilmeyen personeli böyle bir yolcu ile yüzyüze bırakan amirlerinde. Desenize iş bilen mi kaldı ? Topluluk önünde konuşacak kadar kabiliyetli ve basiretli personel mi var.
  • Siz türkiye'yi sadece istanbuldan ibaret sanıorsunuz galiba...İç hat iptal diye bir saçmalık olmaz.Çatır çatır uçuyor uçaklar,istanbulda sis var diye Türkiye de uçuşlar mı duracak...Açılın biraz...sizin meydanında havalimanı olduğunu bilmediğiniz bir çok ilde,ayda 10 kere sisten meydan kapanır...İyi uykular istabul..
  • iç hatlara devam edecek uçağın istanbula inemediki, gelemeyen uçağı nasıl göndersin? ister istemez iç hat iptal...
  • seferler iptal edildi deniyor, ancak gece 01:00'den sonra 10 tane uçak divert etti Antalya'ya.Göz göre göre neden bu uçakları kaldırdılar inanılır gibi değil. Yurt dışında yatmasında bir sakınca olduğu için mi? diğer taraftan yolcuların otel masrafları THY'nin kasasından çıkacak.. yazık.. Seferler çok önce iptal edilmeliydi.. 11-18 arası hava açık görünüyor ama akşam yine sis var tafora göre.
THY akşam saat 18.00'den sonra yapılacak tüm seferleri iptal ettiğini duyurdu.
THY TÜM UÇUŞLARI İPTAL ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 9 yıl önce
Burada sorun sefer iptallerinde değildir. Gencecik iş bilmeyen personeli böyle bir yolcu ile yüzyüze bırakan amirlerinde. Desenize iş bilen mi kaldı ? Topluluk önünde konuşacak kadar kabiliyetli ve basiretli personel mi var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Siz türkiye'yi sadece istanbuldan ibaret sanıorsunuz galiba...İç hat iptal diye bir saçmalık olmaz.Çatır çatır uçuyor uçaklar,istanbulda sis var diye Türkiye de uçuşlar mı duracak...Açılın biraz...sizin meydanında havalimanı olduğunu bilmediğiniz bir çok ilde,ayda 10 kere sisten meydan kapanır...İyi uykular istabul..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
iç hatlara devam edecek uçağın istanbula inemediki, gelemeyen uçağı nasıl göndersin? ister istemez iç hat iptal...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
seferler iptal edildi deniyor, ancak gece 01:00'den sonra 10 tane uçak divert etti Antalya'ya.Göz göre göre neden bu uçakları kaldırdılar inanılır gibi değil. Yurt dışında yatmasında bir sakınca olduğu için mi? diğer taraftan yolcuların otel masrafları THY'nin kasasından çıkacak.. yazık.. Seferler çok önce iptal edilmeliydi.. 11-18 arası hava açık görünüyor ama akşam yine sis var tafora göre.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000