20 Aralık 2014, Cumartesi 09:45:32

"THY TOUCHDOWN UÇUŞ YAPSIN"

Kuzey Kıbrıs'ta turizm yatırımı yapmanın zor ama zevkli olduğunu söyleyen Merit Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı ve TYD Kıbrıs Temsilcisi Reha Arar, Ada'da turizmin gelişmesi için Türk Hava Yolları'nı göreve davet etti. Arar, "THY eğer potansiyel ülkelerden touchdown'lu uçuşlar koyarsa Kuzey Kıbrıs turizmine altın sepet içinde yumurtalar sunmuş olur" dedi.
  • Bize ordaki kumarhane musterilerinden. Kıbrısa ve bize zerre faydasımi var. Işine bak otelci
  • göklere kadar doğru beyefendiler sonra bu is patlar Airport haber yorumcular kibrisli böyle , kibris'dan ne beklersiniz boş yorumlar yapıyor.
  • O ne
  • Sn Arar cok guzel ama niyetiniz turist degil kumarci getirmekdir ayrica devlet Tesvik veriyor 130 Euro kisi basina dogru altin sepet ama bu sayili sirketlere , sagolsun Turkiye vatandaslari calisip vergi odesin ve 130 euro da versin kisi nerde boyle ornek dunyada. ayrica Merit KIbris oteler hic bir turizim fuara katilmiyor ne londrada ne alamanyada bence buyuk bir isaret ne kadar onem verdiniz turistlerin gelmesine. Bence bu hep Tesvik almak ve kumarci getirmek bir oyun b

Kuzey Kıbrıs'ta turizm yatırımı yapmanın zor ama zevkli olduğunu söyleyen Merit Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı ve TYD Kıbrıs Temsilcisi Reha Arar, Ada'da turizmin gelişmesi için Türk Hava Yolları'nı göreve davet etti.

Arar: "Türk Hava Yolları'nı bir kez daha göreve davet ediyorum. THY eğer potansiyel ülkelerden touchdown'lu uçuşlar koyarsa Kuzey Kıbrıs turizmine altın sepet içinde yumurtalar sunmuş olur" dedi.

Reha Arar sözlerine şöyle devam etti: "O bakımdan Türk Hava Yolları'nın Kuzey Kıbrıs'a özellikle İran'dan, siyasi problemlerin çözülmesi halinde Suriye'den, diplomatik problemlerin olmadığı bir zamanda Tel Aviv'den, İtalya'dan, dost Azerbaycan'dan ve de Rusya'dan Ankara, Adana, Erzurum merkezli touchdown seferler koymasının Kuzey Kıbrıs turizmi için altın sepette yumurta olarak görüyorum". (Turizmdebusabah)

"THY TOUCHDOWN UÇUŞ YAPSIN"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bize ordaki kumarhane musterilerinden. Kıbrısa ve bize zerre faydasımi var. Işine bak otelci

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sedat nasifoglu ~ 3 yıl önce
göklere kadar doğru beyefendiler sonra bu is patlar Airport haber yorumcular kibrisli böyle , kibris'dan ne beklersiniz boş yorumlar yapıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Touchdowmn ~ 3 yıl önce
O ne

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Refik Salp ~ 3 yıl önce
Sn Arar cok guzel ama niyetiniz turist degil kumarci getirmekdir ayrica devlet Tesvik veriyor 130 Euro kisi basina dogru altin sepet ama bu sayili sirketlere , sagolsun Turkiye vatandaslari calisip vergi odesin ve 130 euro da versin kisi nerde boyle ornek dunyada. ayrica Merit KIbris oteler hic bir turizim fuara katilmiyor ne londrada ne alamanyada bence buyuk bir isaret ne kadar onem verdiniz turistlerin gelmesine. Bence bu hep Tesvik almak ve kumarci getirmek bir oyun b

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MUSTAFA KUZEYLI ~ 3 yıl önce
COK DOGRU REFIK BEY HEP OYUN BUNLAR YOK MI BIR YETKILI BUNLARIN YAPTIKLARINI INCELEYIN VE GÖRECEKLER NE OYUNLAR OYNANIR GÜNAH VE AYIP TC VATANDAŞ GECE GUNDUZ CALISIYOR NE ZOR ŞARTLARA BUNKAR DA ALSIN 130 EURO KISI BASINA BIR DA KUMARCI VS VS UYAN ARTIK TURKIYE UYAN BIR DA THY ZARARA SOKMAYA CALISIYORLAR UYANIK ADAMLAR

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000