08 Mart 2009, Pazar 09:02:42

THY Teknolojisi Adnan Metin'e emanet

Türk Hava Yolları Bilgi Teknolojileri Başkanı Boğaziçi Üniversitesi mezunu Adnan Metin oldu.
  • Adnan Metin i tanimayanlara: kayseri fen lisesi mezunudur.Universiteyi elazig il birincisi olarak kazanmistir. Kendini burada cok zeki olarak goren zevattan binlerce kat daha zekidir. Adnan Metin gayri muslimler ile de calismistir ama o adamlar Adnan metin in zekasini ve basarilarini sirf musluman diye gormezden gelmemistir. Ulkerde calismis olmak demek illa birilerinin adami mi olmak demek ???
  • Adnan Metin'i üniversite yıllarından tanırım. Çok zeki, başarılı ve bilişim teknolojilerine çok hakim belkide 90 lı yıllarda Türkiye'nin en iyi 10 beyninden biriydi. Bu işilayıkıyla yapacağını düşünüyorum. bazı yorumcular kafalarında kesik kabloları tamir etsin artık bu ne bağnazlık. T:H:Y nin nereye gittiğini göremiyorlar mı?
  • bence çok başarılı bir tercih yapmış.daha önce böyle önemli işlere imza atan profesyonel bir iş adamını kazanmamız çok büyük bir önem taşımaktadır kendisini ve ailesini kutalarım
  • dankek zaten.ŞAMAN

Adnan Metin, THY Bilgi Teknolojileri Başkanı oldu. 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Metin, 2001'e kadar yurtiçi ve yurtdışında pek çok özel şirketin süreç yönetimi ve ERP (İşletme Kaynak Planlaması) projelerinde danışman ve proje yöneticisi olarak görev yaptı.

2001 - 2005 yılları arasında Ülker Grubu’nda Bilgi Teknolojileri ve Operasyon Müdürü olarak çalıştı.

2005 yılından sonra ise çok sayıda şirkete süreç ve yönetim danışmanlığı hizmeti verdi.

THY Teknolojisi Adnan Metin'e emanet

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 7 yıl önce
Adnan Metin i tanimayanlara: kayseri fen lisesi mezunudur.Universiteyi elazig il birincisi olarak kazanmistir. Kendini burada cok zeki olarak goren zevattan binlerce kat daha zekidir. Adnan Metin gayri muslimler ile de calismistir ama o adamlar Adnan metin in zekasini ve basarilarini sirf musluman diye gormezden gelmemistir. Ulkerde calismis olmak demek illa birilerinin adami mi olmak demek ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Adnan Metin'i üniversite yıllarından tanırım. Çok zeki, başarılı ve bilişim teknolojilerine çok hakim belkide 90 lı yıllarda Türkiye'nin en iyi 10 beyninden biriydi. Bu işilayıkıyla yapacağını düşünüyorum. bazı yorumcular kafalarında kesik kabloları tamir etsin artık bu ne bağnazlık. T:H:Y nin nereye gittiğini göremiyorlar mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bence çok başarılı bir tercih yapmış.daha önce böyle önemli işlere imza atan profesyonel bir iş adamını kazanmamız çok büyük bir önem taşımaktadır kendisini ve ailesini kutalarım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
dankek zaten.ŞAMAN

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000