19 Eylül 2011, Pazartesi 14:44:58

THY TEKNİSYEN ARIYOR...

THY teknisyen alımı yapacağını duyurdu...
  • AKILLININ yormunu okumanı tavsiye ederim belki o zaman ne demek istediğimi anlarsın :))
  • Sanırım havacılık sektöründe yenisiniz.Emekli olan bu sektörde çalışmayacak diye kanun yok ki THY emeklileride çalışabiliyor.Herkesi bilgi becerisi aynı değil tıpkı THY emeklilerininde olduğu gibi hepimize bilgisiz diyemezsiniz.Bu sektörde 3 çeşit personel var 1.Beyniyle Çalışanlar 2.Beyni ve bedeniyle çalışanlar 3.(tehlikeli grup) 1.ve 2.grubun sırtından geçinenler.Lütfen çevrenizi iyi analiz ediniz.Refik AKA Onurair
  • HABOM somuruyor milleti. artik her onune gelene lisans vermeye basladilar ve yeterli lisansli elemanlari da kacirdilar THYden. dahaingilizce bilmeyen adam lisansli teknisyen oluyor. bu adam nasil okuyacak manueli de ucaga bakim yapacak?
  • Bu alım HABOM için oluyor. bilginize.
Türk Hava Yolları resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda tecrübeli teknisyen alımı yapacağını duyurdu.

Aradığı teknisyende B1, B2 ve B1-2 kategorisinde SHY veya EASA uçak teknisyeni lisansına sahip olma koşulu arayan THY, ayrıca iyi derecede ingilizce bilme koşulu da koydu.

Yapılacak olan yabancı dil sınavında başarılı olunması gerektiğini açıklayan şirket, son iki yıl içerisinde en az 6 ay sahip olduğu tip ile ilgili olarak uçak üzerinde çalışmış olmak ve bunu daha önce çalıştığı firmalardan belgelendirmek koşulunu da istedi.

İşte şartlar:Başvurular ve detaylı bilgiler Türk Hava Yolları'nın resmi internet sitesinde...
THY TEKNİSYEN ARIYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 7 yıl önce
AKILLININ yormunu okumanı tavsiye ederim belki o zaman ne demek istediğimi anlarsın :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sanırım havacılık sektöründe yenisiniz.Emekli olan bu sektörde çalışmayacak diye kanun yok ki THY emeklileride çalışabiliyor.Herkesi bilgi becerisi aynı değil tıpkı THY emeklilerininde olduğu gibi hepimize bilgisiz diyemezsiniz.Bu sektörde 3 çeşit personel var 1.Beyniyle Çalışanlar 2.Beyni ve bedeniyle çalışanlar 3.(tehlikeli grup) 1.ve 2.grubun sırtından geçinenler.Lütfen çevrenizi iyi analiz ediniz.Refik AKA Onurair

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
HABOM somuruyor milleti. artik her onune gelene lisans vermeye basladilar ve yeterli lisansli elemanlari da kacirdilar THYden. dahaingilizce bilmeyen adam lisansli teknisyen oluyor. bu adam nasil okuyacak manueli de ucaga bakim yapacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu alım HABOM için oluyor. bilginize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000