03 Nisan 2013, Çarşamba 09:51:20

THY TEKNİK'E ORTAK GELİYOR

THY, ABD'li bir firma ile Teknik A.Ş'nin ortaklığı veya satın alma alternatifleriyle ilgili görüşmeler yapıldığını duyurdu.
  • M.G.DOGAN kadar basina tas dussun.Her sey de israrla iftira atiyorsun.Keske sirkette 5 tane daha boyle adam gibi adam bulsaniz,sirketi ucurur.Tanimadan bilmeden yorum yapiyorsunuz.Icinizde biraz vicdan varsa boyle yazmazsiniz.Herhalde sizin bu sahistan kuyruk aciniz var.
  • ucaga butun dinleme cihazlarini koymasi daha kolay olmustur, nasilsa amerikalilar icini dizayn ediyor.
  • haha cok guldum ya. bizim bademler ucagi aldi 250 milyona. icini dosemeye bu sirket ortalama 100 milyon dolar fatura cikarmistir. bizim badem akilliyaa of ne para var bu iste diye atlamistir. sahibinin canina minnet, bugun cakar sirket i teknike yarin yan hangarda kendisi yenisini kurar.
  • Bu anlaşmanın ön çalışmasını yapan kişi M.G.Doğan ile genel müdür arasındaki ilişki ne boyutda olduğu araştırılmalıdır. Bu kişi kuruma nasıl alındığı çalışanlar rarafından bilindiği halde aleni yapılması çıkar ilişkilerin ne boyuda olduğu göstermekdedir.

İşte THY'den yapılan o açıklama:

"Ortaklığımız iştiraki olan THY Teknik A.Ş'nin, uluslararası teknik becerilerini geliştirme stratejisi çerçevesinde; San Antonio TX, ABD' de yerleşik GORE Designs Completions Ltd. firması ve ortaklarıyla ile ortaklık veya satın alma alternatiflerine ilişkin görüşmelere ve durum tespiti çalışmalarına başlanmasına karar verilmiştir. Taraflar arasında iyi niyet anlaşması imzalanmış olup, gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır."

Bu arada Airporthaber'in edindiği bilgiye göre, THY Teknik A.Ş'nin satın almak veya ortaklık kurmak için iyi niyet anlaşması imzaladığı Gore Design şirketi ile ilgili önemli bir detay bulunuyor. Başbakanlık filosu için Airbus'tan satın alınan A330 tipi uçağın, yaklaşık bir yıldan bu yana ABD'nin Teksak eyaletindeki bu tesislerde kabin içi dizaynı yapılıyor. THY Teknik'in bu şirketi satın alma fikrinin de Başbakanlık uçağının modifikasyonu sırasında şekillendiği kaydediliyor. 

©Airporthaber.com

THY TEKNİK'E ORTAK GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

FO cevap ~ 5 yıl önce
M.G.DOGAN kadar basina tas dussun.Her sey de israrla iftira atiyorsun.Keske sirkette 5 tane daha boyle adam gibi adam bulsaniz,sirketi ucurur.Tanimadan bilmeden yorum yapiyorsunuz.Icinizde biraz vicdan varsa boyle yazmazsiniz.Herhalde sizin bu sahistan kuyruk aciniz var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eko ~ 5 yıl önce
ucaga butun dinleme cihazlarini koymasi daha kolay olmustur, nasilsa amerikalilar icini dizayn ediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a ~ 5 yıl önce
haha cok guldum ya. bizim bademler ucagi aldi 250 milyona. icini dosemeye bu sirket ortalama 100 milyon dolar fatura cikarmistir. bizim badem akilliyaa of ne para var bu iste diye atlamistir. sahibinin canina minnet, bugun cakar sirket i teknike yarin yan hangarda kendisi yenisini kurar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 5 yıl önce
Bu anlaşmanın ön çalışmasını yapan kişi M.G.Doğan ile genel müdür arasındaki ilişki ne boyutda olduğu araştırılmalıdır. Bu kişi kuruma nasıl alındığı çalışanlar rarafından bilindiği halde aleni yapılması çıkar ilişkilerin ne boyuda olduğu göstermekdedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000