20 Haziran 2017, Salı 16:34:32

THY Teknik personel alımı yapacak

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., resmi intenet sitesi aracılığı ile personel alımı yapacağını duyurdu.
  • THY TEKNİK DESTEK PERSONELİ ADI ALTINDA ALIM YAPARAK NE YAPMAYI HEDEFLİYOR? HABOM BİTTİ ŞİMDİ TEKNİK DESTEK PERSONELİ Mİ BAŞLADI? BU NE ZAMAN PATLAK VERECEK YETKİLİLER AÇIKLAMA YAPACAK MI?
  • Siz bile teknik personel yazmışsınız ama bu title ın easadan gizlendiğini uçak bakım okullarından mezun olan gencecik çocukları diğer bölümlerle (metalruji vb) eşit tutularak düşük ücretlerle alınan ağır işçi demekten başka bir şey gelmiyor elinden öncelikle uçak teknolojisi mezunu gençlerin hakkı olan title açılmalı veya verilmelidir.
  • Kompozit yapısala başvurmalıyım ? Tecrübeli abilerim varsa cevaplarsa minnettar olurum.
  • Ne için arıyorsunuz? Çalıstırmak için mi? Yatırmak için mi ? Yoksa göstermelik mi? Siz elinizdekilerin kıymetini bilmeyin, veya dayısı olanları bir yerlere getirin, basamakları ikişer üçer atlatın. Geleceği parlak zeki teknisyenleri engellemeye , bezdirmeye ve yıldırmaya çalısın. Her ne hikmetse elden ayaktan kesilmiş teknisyen abilerimizi tutmaya hatta ve hatta emekli olmuş teknisyen abilerimizi tekrar çalısmak için davetiye gönderin, sonra gençler dururken ihtiyarlarmı çalısır!!! Karaca Ahmet mezarlığına kalkabilecek durumda olanları işe almak istiyoruz diye bir ilan vermediğiniz kaldı.

Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş., resmi intenet sitesi ve sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile personel alımı yapacağını duyurdu.

THY Teknik internet sitesi üzerinden başvuru yapılacak personel alımları üç pozisyonda gerçekleştirilecek. Uçak bakım teknisyeni, Komponent/Yapısal Bakım ve boya alanında yapılacak alımların kriterleri de açıklandı. 

Başvurulacak pozisyona ait kriterleri içeren sayfaya Buradan ulaşabilirsiniz.

THY Teknik personel alımı yapacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

TEKNİK DESTEK PERSONELİ ~ 5 gün önce
THY TEKNİK DESTEK PERSONELİ ADI ALTINDA ALIM YAPARAK NE YAPMAYI HEDEFLİYOR? HABOM BİTTİ ŞİMDİ TEKNİK DESTEK PERSONELİ Mİ BAŞLADI? BU NE ZAMAN PATLAK VERECEK YETKİLİLER AÇIKLAMA YAPACAK MI?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
devam et ~ 4 gün önce
dışarda 1500 liraya iş bulamazsın çalış otur oturdugun yerde lisans falan hayalide kurmaın
TEKNİK DESTEK PERSONELİ ~ 3 gün önce
Ben dışarıda zaten 2200 lira ile çalıştığım işimi bırakıp gelmiş insanım. Kaldı ki neden dışarıda çalışmadığım seni bağlamaz. Burada şirketin taşeronlaşmaya çalışması problem. Ben lisans almak için okudum ve başvuru yaptım. Benim önümü kesmemeli kimse.
teknik destege ~ 2 gün önce
demek ki şirket seni teknik destek personeli olarak görmüş kardeşim.uçak teknisyeni olmanı isteseydi teknisyen olarak alırdı. ucuza işçi çalıştırma projesinin bir parçasısınız.hem işe girip hem de ağlamanın bi mantığı yok bence.git dışarıda 2200 e çalışmaya devam et .
EASA Dan gizli alım ~ 6 gün önce
Siz bile teknik personel yazmışsınız ama bu title ın easadan gizlendiğini uçak bakım okullarından mezun olan gencecik çocukları diğer bölümlerle (metalruji vb) eşit tutularak düşük ücretlerle alınan ağır işçi demekten başka bir şey gelmiyor elinden öncelikle uçak teknolojisi mezunu gençlerin hakkı olan title açılmalı veya verilmelidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hehe ~ 4 gün önce
ne metalurjisi hocam tarım sulama bölümünden adam var xD
Kompozit ~ 6 gün önce
Kompozit yapısala başvurmalıyım ? Tecrübeli abilerim varsa cevaplarsa minnettar olurum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tk ~ 5 gün önce
mezuniyetine bağlı. thy son zamanlarda hep bu tür 'teknik destek personeli' adı altında alım yapıyor
Teknisyen ~ 6 gün önce
Ne için arıyorsunuz? Çalıstırmak için mi? Yatırmak için mi ? Yoksa göstermelik mi? Siz elinizdekilerin kıymetini bilmeyin, veya dayısı olanları bir yerlere getirin, basamakları ikişer üçer atlatın. Geleceği parlak zeki teknisyenleri engellemeye , bezdirmeye ve yıldırmaya çalısın. Her ne hikmetse elden ayaktan kesilmiş teknisyen abilerimizi tutmaya hatta ve hatta emekli olmuş teknisyen abilerimizi tekrar çalısmak için davetiye gönderin, sonra gençler dururken ihtiyarlarmı çalısır!!! Karaca Ahmet mezarlığına kalkabilecek durumda olanları işe almak istiyoruz diye bir ilan vermediğiniz kaldı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zz ~ 6 gün önce
her sene alınan standartalım.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000