10 Şubat 2009, Salı 09:44:40

THY TEKNİK, MY TEKNİK'E BOYATIYOR!

Türk Hava Yolları Teknik AŞ, uçaklarının boyama işini myTechnıc’e emanet etti.
  • asıl zorşartlarda çalışan başkaları kendilerine payçıkarıyorlar. corendon uçagını çokkötü boyanmış.
  • S.GOKCENDE FALIYETTE BULUNAN FIRMA ODEME GUCLUGU CEKIYOR FATURA LARI ODEMEDIKLERI GIBI TELEFONLARA DA CIKMAMAGA OZEN GOSTERIYORLAR BILGISI OLAN VARMI
  • ulan hem zarar ediyoruz diye aglıyorsunuz, hem de elinizdeki işi başkasına veriyorsunuz, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. teknik zarar ediyorse siz daha utanmadan ne o koltuga çakılıp kaldınız, gidinde kara geçirecek biri gelsin. hem batan my tekniki kurtarmak size mi düştü. nerden emir aldınız???? yazık yazık hepinize yazık, acınacak haliniz var.
  • boyahanesine gitmesinden iyidir.

Airport TV'nin haberine göre şirketin 2 adet b737-800 uçaklarından biri, boyanma işleminin bitmesi üzerine My Technıc hangarlarından çıktı. Diğer uçağın boyanma işlemlerinin ise devam ettiği öğrenildi. THY teknik, geçtiğimiz günlerde myTechnıc şirketi ile 5 yıl boyunca geçerli olacak ‘teknik hizmet, malzeme ve slot tahsisi alım anlaşması” imzalamış, anlaşma neticesinde kendi bakım onarım tesislerini daha işlevsel hale getirmişti.

THY teknik ile myTechnıc firması arasında imzalanan bakım ve onarım anlaşması ilk meyvesini verdi. THY’nin, myTechnıc’e emanet ettiği 2 adet B737-800 uçaklarından birinin boya işlemlerinin bitirilmesi üzerine hangardan çıkartıldığı öğrenilirken, aynı tip diğer uçağı boyama çalışmalarının ise sürdürüldüğü bildirildi. Son dönemde müşteri sayısını artıran Türk Hava Yolları Teknik’in kendi hangarını başka müşterileri için kullandığı, bakımlara oranla daha maliyeti düşük olduğu için boyanması gereken Türk Hava Yolları uçaklarını ise Sabiha gökçen havalimanındaki myTeknik hangarına yolladığı öğrenildi.

THY teknik, myTechnıc ile ocak ayında “teknik hizmet, malzeme ve slot tahsisi alım anlaşması” imzalamış, anlaşmanın 5 yıl süreyle geçerli olacağı ifade edilmişti.

İki şirket arasında yapılan anlaşma, teknik hizmet alımı, malzeme satışı ve kiralanması ile hangar slot kullanımını kapsıyor. Bu arada Star Alliance’a üye olan Türk Hava Yolları, katılım gerçekleştikten hemen sonra Airbus 340 tipi uçağını birlik renklerine boyatmış, kural gereği her 10 uçağından birini bu şekilde boyatması gereken Türk hava yolları, iki uçağını daha star Alliance renklerine boyattı.  Son uçağın boyama işlemi de tamamlandıktan sonra Türk havayolları filosunda 3 adet star Alliance renklerinde uçak bulunacak.

THY TEKNİK, MY TEKNİK'E BOYATIYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
asıl zorşartlarda çalışan başkaları kendilerine payçıkarıyorlar. corendon uçagını çokkötü boyanmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
S.GOKCENDE FALIYETTE BULUNAN FIRMA ODEME GUCLUGU CEKIYOR FATURA LARI ODEMEDIKLERI GIBI TELEFONLARA DA CIKMAMAGA OZEN GOSTERIYORLAR BILGISI OLAN VARMI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
ulan hem zarar ediyoruz diye aglıyorsunuz, hem de elinizdeki işi başkasına veriyorsunuz, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. teknik zarar ediyorse siz daha utanmadan ne o koltuga çakılıp kaldınız, gidinde kara geçirecek biri gelsin. hem batan my tekniki kurtarmak size mi düştü. nerden emir aldınız???? yazık yazık hepinize yazık, acınacak haliniz var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
boyahanesine gitmesinden iyidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000