10 Aralık 2010, Cuma 12:33:57

THY TEKNİK A.Ş YENİ YAZILIMINI TANITTI

THY Teknik A.Ş, yeni MRO yazılımı ile geleceğine yatırım yapıyor.
  • Gerçekten yazık şirkete trax thy kaldıramaz bu bir psikolojik yavaslatma şeklidir thy ılerleyısını durdurmak isteyenlerin oyunudur maalesef bu programın verdıgı zarar akıl almaz boyutlara oluşacak
  • Allah kolayliklar versin,bu kadar is yogunlugunun ardindan bir de TRAX bakimlar kesin gecikir.
  • arka tarafta görülen teknisyenler zorla getirilmişe benziyor.
  • Yerli muadili var mı?
THY Teknik A.Ş, yatırım hamlelerine ara vermeksizin projelerini birer birer gerçekleştiriyor. Son olarak dünya üzerinde 90 uçak bakım şirketi tarafından tercih edilen uçak bakım (MRO) otomasyon yazılımlarında TRAX, THY Teknik A.Ş bünyesine katıldı.

Trax sistemi hat bakım, ağır bakım ve komponent bakımı gibi ana bakım kategorilerine ait süreçleri içermektedir. Uygulama tamamlandığında, uçak bakım ile ilgili süreçleri daha etkin ve daha hızlı yönetebilme yetenekleri elde edilmiş olacaktır. Bu etkin süreç yönetimi mevcut dış istasyonlar ile yakın bir gelecekte İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda faaliyete geçecek olan THY Teknik A.Ş HABOM tesislerinde kullanılacaktır. 2012 Mayıs ayında ilk pilot uygulamaya geçişmesi ve 2012 Temmuz ayında da projenin uygulama boyutunun sonlandırılması planlanmaktadır.

Türk Hava Yolları A.O iştirakı olan THY Teknik A.Ş bölgesinin lider bakım ve onarım merkezi olarak, Boeing ve Airbus uçaklarına gövde, motor, yedek güç ünitesi, iniş takımları ve komponent bakım hizmeti vermektedir. THY Teknik A.Ş, Türkiye merkezli müiterilere ek olarak Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu (CIS) ülkelerinden 100’ü aşkın müşteriye İstanbul ve Ankara’daki bakım merkezlerinde istihdam ettiği 3000’den fazla nitelikli personel ile bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır.
THY TEKNİK A.Ş YENİ YAZILIMINI TANITTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

yazıkkk ~ 3 yıl önce
Gerçekten yazık şirkete trax thy kaldıramaz bu bir psikolojik yavaslatma şeklidir thy ılerleyısını durdurmak isteyenlerin oyunudur maalesef bu programın verdıgı zarar akıl almaz boyutlara oluşacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Allah kolayliklar versin,bu kadar is yogunlugunun ardindan bir de TRAX bakimlar kesin gecikir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
arka tarafta görülen teknisyenler zorla getirilmişe benziyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yerli muadili var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000