14 Ağustos 2017, Pazartesi 09:03:54

THY Teknik A.Ş. için son gün

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. personel alımı başvuruları sona eriyor.
  • Arkadaşlar kimsede ses yok mülakat daveti alan var mı
  • Ay sonu başlar geri dönüşler mülakat için
  • Mulakata cagrilan olursa bizi de burdan bilgilendirebilirse çok iyi olur arkadaslar sürecin basladigini bilelim
  • Mülakata ne zaman çağırırlar acaba ?

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. personel alımı başvuruları sona eriyor. THY Teknik A.Ş. tarafından Temmuz ayında yayınlanan ilanlara başvurular 14 Ağustos’ta (bugün) sona erecek. Bu kapsamda THY Teknik bünyesine mühendis, uzman, Ar-Ge mühendis ve bilgi teknolojileri alanlarında personel alımı yapılıyor. Başvuru şartları ve bazı detaylar haberimizde yer alıyor.

THY Teknik mühendis, uzman alımına Üniversitelerin uçak mühendisliği, uzay mühendisliği, makine mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, mekatronik mühendisliği, endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun adaylar başvuru yapabilecek. Başvuru yapabilmek için 1 Ocak 1985 veya daha sonraki bir tarihte doğmuş olmak gerekiyor. YDS şartı olarak ise en az 60 puan belirtiliyor.

THY Teknik bilgi teknolojileri alanında personel alımına üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri, bilgisayar ve yazılım mühendisliği, bilişim teknolojisi, endüstri mühendisliği, matematik mühendisliği gibi bölümlerinden mezun adaylar başvuru yapabilecek. Ayrıca YDS şartı olarak 60 puan sınırı ve 1 Ocak 1980 ya da sonrasında bir tarihte doğmuş olmak şartı aranacak.

THY Teknik Ar-Ge mühendis alımına da 1 Ocak 1980 veya sonrasında doğan adaylar başvuru yapabiliyor. Adaylarda ayrıca üniversitelerin elektrik-elektronik mühendisliği, mekatronik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, makine mühendisliği, uçak mühendisliği, gemi inşaat mühendisliği gibi bölümlerinden mezun olma şartı aranacak. YDS şartı olarak da yşne 60 şartı konuldu.

Türk Hava Yolları Teknik personel alımı başvuruları yalnızca internet ortamından alınacak. Başvurusu onaylanan adaylar ilk olarak yazılı, bu aşamayı geçmeleri halinde sözlü sınava çağrılacaklar.

THY Teknik A.Ş. personel alımı ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

THY Teknik A.Ş. için son gün

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Merhaba ~ 10 ay önce
Arkadaşlar kimsede ses yok mülakat daveti alan var mı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçakk ~ 11 ay önce
Ay sonu başlar geri dönüşler mülakat için

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vecihi ~ 11 ay önce
Mulakata cagrilan olursa bizi de burdan bilgilendirebilirse çok iyi olur arkadaslar sürecin basladigini bilelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hava ~ 11 ay önce
Mülakat davetleri baslamadi galiba henüz
Doc. ~ 11 ay önce
Mülakata ne zaman çağırırlar acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vecihi ~ 11 ay önce
Bayramdan sonraya kaldı galiba

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000