20 Mart 2017, Pazartesi 17:14:22

THY: "Taşıdığımız bayrak en değerli hazinemiz"

Türk Hava Yolları (THY) sosyal medya hesaplarından yeni reklam filmini yayınlandı.
  • Dunyanin 120 ülkesine bayrağımızı gururla taşıyan milli hava yollumuzun yolu acik olsun. Allah kazadan, beladan ve zarardan korusun.
  • Uçak TC_JRF motor CFM ne iş ?
  • reklamdaki güneş ışığı çok fazla sarı duruyor, aynı görüntüde iç ortam fazla mavi duruyor. Bu kısımdaki renklendirme fake gözüküyor , göze hoş gelmiyor. THY bu işe para verdiği için daha seçici davranabilirmiş. Bunun dışında reklam güzel.
  • Yorumları okuyunca üzülüyorum neden binlerce çalışanı olan bir şirketin batması için dua edilir. Ne yani batınca intikamını almış mı oluyorsun¿? Şu reklamı izleyip hayır diyenler ya da evet diyenler size de sözüm, bunların yeri değil burası. 16 nisan günü neyi destekliyorsanız gidin verin oyunuzu. SORUYORUM HEPİNİZE Daha fazla üretmek için ne yapıyorsunuz ülkenize ne kazandırıyorsunuz? İstisnalar kendi üzerlerine alınmasınlar lütfen.

Türk Hava Yolları’ndan milli birlik ve beraberliğin pekiştirilmesine büyük destek…

Geçtiğimiz dönem ülkece yaşadığımız zorlu süreci bütünüyle bertaraf etmek adına anlamlı bir çağrıda bulunan milli havayolu, yeni reklam filmiyle yine hafızalarda yer etmeye hazırlanıyor.

Özellikle geçtiğimiz yıl milletçe büyük sınavlar verdiğimiz, ancak şanlı tarihimizden miras edindiğimiz benzersiz birlik ve beraberlik ruhumuz sayesinde bu zorlukların da üstesinden başarıyla geldiğimiz mevcut dönemde, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu olarak milli bir çağrıya imza atıyoruz. 

Ulusal değerlerin söz konusu olduğu her süreçte daimi misyonumuz gereği, üzerimize düşeni yapmaya her koşulda hazır olduğumuzu bir kez daha yineliyor, “Bu Yolculukta Beraberiz” başlığıyla hazırladığımız reklam filmini, bugün itibariyle aziz milletimizin beğenisine takdim ediyoruz.

Çekimleri Mullen Lowe İstanbul ile birlikte tamamlanan reklam filmi, temas ettiği her detayla, Türkiye’nin dünyada benzeri bulunmayan milli dayanışma gücünü izleyicisine yoğun bir şekilde hissettiriyor. Genel anlamda, ülke olarak aydınlık bir geleceğe ve umut dolu yarınlara doğru emin adımlarla ilerleyişin mesajını veren film, taşıdığımız bayrağın en değerli hazinemiz olduğunun altını çiziyor.

Reklam filmiyle ilgili yorumlarını belirten Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı; “Bugün dünyanın 120 ülkesindeki 296 destinasyonda bayrağımızı büyük bir gururla taşıyor olmak, bizim için tarifi mümkün olmayan bir onur. Bu büyük motivasyonla giderek daha da güçleniyor, dünya üzerinde şanlı Türk bayrağını uçurmadığımız hiçbir nokta kalmasın istiyoruz. Değerlerimize olan bağlılığımızla daha da büyüdüğümüz, milletçe bütün olduğumuz takdirde, bizler için hiçbir şeyin zor olmayacağı bilincinden hareketle; Türkiye olarak biz güçlendikçe, tüm güçlüklerin zayıflayacağına inanıyoruz.” dedi.

Çekimleri, Atatürk Havalimanı yeni hangardaki Airbus A321 tipi uçakta gerçekleştirilen filmin çekim etabında, 80 kişilik kayıt ekibi ve 75 kişilik oyuncu ekibi görev aldı. Çekimlerin devamında yapım aşaması iki hafta süren filmde yer alan Airbus A321 tipi uçağın modellemesi üzerinde özel olarak çalışıldı. 68 saniye ile yayınlanacak filmin yönetmen koltuğunda ise Mehmet Kurtuluş oturmakta.

İşte THY'nin yeni reklamı;

THY: "Taşıdığımız bayrak en değerli hazinemiz"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (83)

Gürsel Ergül ~ 11 ay önce
Dunyanin 120 ülkesine bayrağımızı gururla taşıyan milli hava yollumuzun yolu acik olsun. Allah kazadan, beladan ve zarardan korusun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hatçı ~ 11 ay önce
Uçak TC_JRF motor CFM ne iş ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ışıklandırma ~ 11 ay önce
reklamdaki güneş ışığı çok fazla sarı duruyor, aynı görüntüde iç ortam fazla mavi duruyor. Bu kısımdaki renklendirme fake gözüküyor , göze hoş gelmiyor. THY bu işe para verdiği için daha seçici davranabilirmiş. Bunun dışında reklam güzel.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir Dost ~ 11 ay önce
Yorumları okuyunca üzülüyorum neden binlerce çalışanı olan bir şirketin batması için dua edilir. Ne yani batınca intikamını almış mı oluyorsun¿? Şu reklamı izleyip hayır diyenler ya da evet diyenler size de sözüm, bunların yeri değil burası. 16 nisan günü neyi destekliyorsanız gidin verin oyunuzu. SORUYORUM HEPİNİZE Daha fazla üretmek için ne yapıyorsunuz ülkenize ne kazandırıyorsunuz? İstisnalar kendi üzerlerine alınmasınlar lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zakkumcu ziya ~ 11 ay önce
kardeş yorumunu beğendim ve bu yönde de işaretledim lakin üretmek konusunda devlet ben bayan ayakkabı üreticisi olarak ara ürünleri çinden getirip burada karım içinde 1 usd ye mal esip sattıyırdum. şimdi bu baca kafalı ekonomi bakanı zeybekçi denen nadan adamın yüzünden 1 usd lik mal üretmek için 1,5 usd,lik ara mamül getiriyorum ve kar hariç 2,5 usd ye üretiyorum. neden böyle; çünkü bizde vergi zulmü var. buna rağmen bizim millet de ithalat azalıyor diye bayram ediyor oysa ki %150 zamlı alıyor her şeyi. o kadar daçma vergi oranları var ki sabaha kadar yazarım burada. kusura bakmayın çok konuştum ama anltmak zorunda hissettim kendimi. kira stopaj vergi peşin vergi bağkur tabela reklam vergisi zart vergisi satmadığın halde peşin vergi zurt vergisi vergi de vergi. anlayın artık.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000