03 Aralık 2010, Cuma 08:27:57

THY STANSTED'E UÇACAK

Türk Hava Yolları Stansted Havaalanı'na direkt uçacak...
  • İşte vizyon dediğimiz bu. Başkaları hattı keşfediyor ve kaymağını yiyiyor. Ondan sonra da THY uçmaya başlıyor. Bademlerin bu işi öğrenmesi herhalde 50 sene alacak. Onun içinde profesyonel yöneticiler lazım. Çağdaş yöneticiler lazım. Pegasusu örnek alın bari. Tüm yönetimi THY den.
  • Degerli milli havayolumuz london gatwick e de bekleriz insallah burayada ucarsiniz
  • THY zaten Atatürk ten Stansted e uçuyodu ama uçuşları Sabiha Gökçene kaydırdı. Tekrar Atatürkten uçuş başlatması güzel olucak..
  • degerli tk londra muduru ingilizce biliyor mu acaba :))) LON bakuye benzemezde o bakimdan.. birde bunlari gorunce kiskanclikdan catliyorum, o da ayriiiiiiiiii..... :)
Türk Hava Yolları`nın (THY) Londra Direktörü Nejdet Şark, yaz döneminde Londra Stansted Havaalanı`ndan Ankara`ya ve İstanbul Atatürk Havaalanı`na doğrudan seferler düzenlenmesi için girişimlerinin devam ettiğini söyledi. 

Şark, Londra`nın Avrupa`daki en önemli uçuş noktası olmaya devam ettiğini ve THY`nin Londra seferlerini artırmak için yeni hat girişimlerini sürdürdüğünü kaydetti.


THY STANSTED'E UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
İşte vizyon dediğimiz bu. Başkaları hattı keşfediyor ve kaymağını yiyiyor. Ondan sonra da THY uçmaya başlıyor. Bademlerin bu işi öğrenmesi herhalde 50 sene alacak. Onun içinde profesyonel yöneticiler lazım. Çağdaş yöneticiler lazım. Pegasusu örnek alın bari. Tüm yönetimi THY den.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Degerli milli havayolumuz london gatwick e de bekleriz insallah burayada ucarsiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY zaten Atatürk ten Stansted e uçuyodu ama uçuşları Sabiha Gökçene kaydırdı. Tekrar Atatürkten uçuş başlatması güzel olucak..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
degerli tk londra muduru ingilizce biliyor mu acaba :))) LON bakuye benzemezde o bakimdan.. birde bunlari gorunce kiskanclikdan catliyorum, o da ayriiiiiiiiii..... :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000