03 Mart 2010, Çarşamba 17:59:36

THY SPONSORLUK ANLAŞMASINI İMZALADI

Türk Hava Yolları bugün Yunanistan’ın basketbol kulübü Maroussi Basketbol Kulübü ile Ana Sponsorluk anlaşması yaptı...
  • 15 yaşındaki veletler gibi chat dili kullanıp geliyo oluyo yazmak yerine Türkçe'nize sahip çıkın. Biz düzeltiyoruz ama sizin kafanız almıyor.
  • Maroussiyle anlaşama kolay oluyo ama hava iş le bir türlü anlaşılmıyo personeliçin el sıkışmanın hiç önmei yok nasıl olsa...
  • HT, THY ye geldiğinden beri hem taşlar yerinden oynadı, hem pireler deve, develer pire oldu. Hak, adalet, adamlık, ehliyet, liyakat, plan, program, kalite, kariyer, emek, gayret, iyi niyet, strateji, tolerans yerlerde süründü. Adamcılık, siyasetçilik, memleketçilik, teşkilatçılık, cemaatçilik, yalakalık, yağcılık, menfaatçılık, çevre edinmecilik, yan gelip yatmacılık, dedikoduculuk, stratejisizlik, keyif sürme, gezme, tozma gibi bilumum rezillik başarı oldu. İşin özeti budur. THY adına uçağı tutan bu zatta buna örnektir. Kimler harcandı bunu bilen bilir. Bu şirket için çabalayanları bir kalemde harcamıştır bu HT. HT nin bu dünyada işi iş olabilir, yarın mv de olabilir. Ama öbür dünyada kimler yakasına yapışacak onu da O düşünsün.
  • cocuk suratli,yüzüne baktigimda beynindeki tilkileri gürüyorum sizler neden insan gözüne bakamiyorsunuz,tabi ileride hepnizden hesap sorulacaginin korku ifadesi var.Ogün gelince bakalim ne yapacaksiniz,kimbilir birden solcu kesilirsiniz?

Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Faruk Çizmecioğlu imza töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi. “Türk Hava Yolları, daima spora olan desteği ile, Yunanistan’ın en başarılı basketbol kulüplerinden biri olan Maroussi BC takımıyla yapılan sponsorluk anlaşmasından büyük memnuniyet duymaktadır. Bu sponsorluk anlaşması ile birlikte Maroussi Basketbol takımına başarılar dilerken öte yandan bu anlaşmanın Türkiye ile Yunanistan arasındaki dostluğa da büyük bir katkı sağlayacağına inanmaktayız.”

Bir buçuk yıllık sponsorluk sözleşmesine göre, Maroussi Basketbol kulübünün hem Yunanistan A1 liginde hem de Euroleague’deki tüm müsabakalarında giymiş olduğu forma ve eşofmanlarında Türk Hava Yolları logosu yer alacak, ayrıca saha içindeki led panolarda, resmi basın açıklamalarında, web sitesinde ve röportaj panolarında Türk Hava Yolları logosu yer alacak. Maroussi’nin kendi sahasının zeminindeki her iki serbest atış bölgesinde de Türk Hava Yolları logosu yer alacak.

İmza törenine Yunanistan Türkiye Büyükelçisi Mehmet Hasan Şöğüş’te katıldı.

MAROUSSI

MAROUSSI

MAROUSSI

THY SPONSORLUK ANLAŞMASINI İMZALADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 8 yıl önce
15 yaşındaki veletler gibi chat dili kullanıp geliyo oluyo yazmak yerine Türkçe'nize sahip çıkın. Biz düzeltiyoruz ama sizin kafanız almıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Maroussiyle anlaşama kolay oluyo ama hava iş le bir türlü anlaşılmıyo personeliçin el sıkışmanın hiç önmei yok nasıl olsa...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
HT, THY ye geldiğinden beri hem taşlar yerinden oynadı, hem pireler deve, develer pire oldu. Hak, adalet, adamlık, ehliyet, liyakat, plan, program, kalite, kariyer, emek, gayret, iyi niyet, strateji, tolerans yerlerde süründü. Adamcılık, siyasetçilik, memleketçilik, teşkilatçılık, cemaatçilik, yalakalık, yağcılık, menfaatçılık, çevre edinmecilik, yan gelip yatmacılık, dedikoduculuk, stratejisizlik, keyif sürme, gezme, tozma gibi bilumum rezillik başarı oldu. İşin özeti budur. THY adına uçağı tutan bu zatta buna örnektir. Kimler harcandı bunu bilen bilir. Bu şirket için çabalayanları bir kalemde harcamıştır bu HT. HT nin bu dünyada işi iş olabilir, yarın mv de olabilir. Ama öbür dünyada kimler yakasına yapışacak onu da O düşünsün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
cocuk suratli,yüzüne baktigimda beynindeki tilkileri gürüyorum sizler neden insan gözüne bakamiyorsunuz,tabi ileride hepnizden hesap sorulacaginin korku ifadesi var.Ogün gelince bakalim ne yapacaksiniz,kimbilir birden solcu kesilirsiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000