06 Şubat 2011, Pazar 08:38:45

THY SPONSOR OLACAK MI?

Türkiye'ye 25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları’nda Alisa Agafonova ile birlikte ilk madalyasını kazandıran Alper Uçar, “Bir THY uçağı üzerinde artık bizim de fotoğraflarımızın olması gerekir” dedi.
  • Zaten basketbol millilerimizin resimleri bir uçagımızda mevcut.
  • Madalya almak tabii ki başarıdır. Ancak Universiade,katılanların haricinde dünyanın fazla da umursamadığı bir organizasyondur. Yabancı gazete ve televizyonlara bakıldığında durum budur. Umarım arkadaşlarımız daha önemli şampiyonalarda başarılı olur bizlerde gurula onların resimlerini heryere taşırız..
  • sen ne yaptınki arkadaş ne istiyorsun. milli takımımız basketbol takımız okadar başarıya imza attı ilk 11ide mi ucagın üstüne yaptıştıralım.
  • ağaç yaşken eğilir.....

Erzurum'da bulunan Kültür Bakanı Ertuğrul Günay, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak turizm sektörü temsilcileri ve diğer yetkililerle düzenlenen toplantıya katıldı.

GÜNAY: TURİZM TÜRKİYE'DE BİR BEREKETE DÖNÜŞMEYE BAŞLADI
Günay, beraberinde Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve turizm sektörü temsilcileriyle birlikte, 25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunlarının gerçekleştirildiği tesislerden Cemal Gürsel Spor Kompleksindeki 3000 kişilik salonu gezdi. Daha sonra THY Buz Pisti'nde düzenlenen artistik buz pateni gala gösterisini izleyen Günay, Özak ve Akdağ programın ardından Türkiye'ye oyunlardaki ilk madalyasını kazandıran milli sporcular Alper Uçar ve Alisa Agafonova ile sohbet ederek, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

THY’DEN DESTEK BEKLİYORUZ
Burada Bakan Özak, milli sporcu Uçar'a THY tarafından kendisine verilen uçak biletini teslim ederken, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği İkinci Başkanı Talha Görgülü de Uçar ve Agafonova'ya, bir haftalık tatil hediye etti.

Bu arada, bir gazetecinin milli sporcu Uçar'a, “THY'nin size sponsor olmasını ister misiniz” sorusuna Uçar, “THY'nin bize destek olmasını bekliyoruz. Ayrıca bir THY uçağı üzerinde de artık bizim fotoğraflarımızın ve Türk bayrağının olması gerektiğini düşünüyoruz” yanıtını verdi.
 

THY SPONSOR OLACAK MI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 7 yıl önce
Zaten basketbol millilerimizin resimleri bir uçagımızda mevcut.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Madalya almak tabii ki başarıdır. Ancak Universiade,katılanların haricinde dünyanın fazla da umursamadığı bir organizasyondur. Yabancı gazete ve televizyonlara bakıldığında durum budur. Umarım arkadaşlarımız daha önemli şampiyonalarda başarılı olur bizlerde gurula onların resimlerini heryere taşırız..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sen ne yaptınki arkadaş ne istiyorsun. milli takımımız basketbol takımız okadar başarıya imza attı ilk 11ide mi ucagın üstüne yaptıştıralım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ağaç yaşken eğilir.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000