15 Aralık 2015, Salı 14:20:03

THY sözelcileri de davet etti

THY uçuş akademisi için hazırlanan tanıtım filmi bugüne kadar üniversitedeki eğitim gördüğü bölüm sebebiyle pilotluk hayalini gerçekleştiremeyenleri heyecanlandırdı.
  • Yavaş yavaş doğru yola geliyor :) Tek bölüm alınsın felsefeciler olsun. Havaalanı görmeden pilot olabilenlerini görmüşlüğüm var:D Möhendisler yurtdışına Amerika Avrupa Japonyaya çikın hem para kazanın hem saygınlık kazanın siz dünyayı değiştirin dünya sizi değiştirmesin. Benim köpek Rocky de heyecanlandı dile geldi toefl çalışıyor sıra sana da gelecek Rocky :D
  • van tu tri foor faif ziks zewen ayt nain tin vazla bilmiyorlar...thy km ingilizce dili kendim duydum. nerdeyse koltugumda cisimi ediyordum. dil bilmeyeni alin BRAVO THY
  • Sizi almayacaklar boşuna sevilmeyin,Tel bıyıkları dolduracaklar yine oraya.Thy kabin memurluğu sınavına üç dil bilerek giriyorsun ve diğer mesleğin mankenlik hiçbir eleyecek koşulları yok boy 1.74 üniversite mezunusun.bana sarf ettikleri söz çok gösterişlisin oldu.seni alamayız dediler bana,sonrada o partiden tanıdığın var mı dediler kurulda.ama lise mezunu ingilizce bilmeyen çirkin ve boyu 1.60 kızlar işe alınıyor.Komik bir ülkeyiz yani.sonra gittim başka şirkette kabin memuru oldum.ama maaş çok yetersiz.
  • Ya ne gerek var arkadaş alın lise mezunu yabancıları,savaşın kapıda olduğu zamanları yaşadığımız şu günlerde alın askeri pilotları olsun bitsin.Ne gerek var bu kadar para harcamaya kendi insanına.Hatta çok yabancı pilot alın ki Hakkari'ye,yabancı pilotlar taşımak istemediği için özel timleri karayolu ile göndermek zorunda kalın.Bu ülkenin hakkettiği budur.Ağızdan bir kere "ah çıktı" ATPL lisansını yırtarken.Bana en büyük kazığı atan bu ülke insanı,boğazına kadar battı ve batmaya devam ediyor,dibe de daha çok var.Siz siz olun sakın bu ülke insanına inanmayın, en büyük kazığı siz yersiniz.

THY uçuş akademisi için hazırlanan tanıtım filmi bugüne kadar üniversitedeki eğitim gördüğü bölüm sebebiyle pilotluk hayalini gerçekleştiremeyenleri heyecanlandırdı.

THY'nin tanıtım filminde daha önce kapılarını kapattığı sözel bölümleri de eğitime davet etti. Sayısal bölümün yanı sıra sözel bölüm öğrencilerini de pilotluk mesleğini yapmaya davet eden THY'nin bu çağrısı sözel bölüm mezunlarını çok sevindirdi.

İşte o reklam filmi:

THY sözelcileri de davet etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (123)

Rocky ~ 2 yıl önce
Yavaş yavaş doğru yola geliyor :) Tek bölüm alınsın felsefeciler olsun. Havaalanı görmeden pilot olabilenlerini görmüşlüğüm var:D Möhendisler yurtdışına Amerika Avrupa Japonyaya çikın hem para kazanın hem saygınlık kazanın siz dünyayı değiştirin dünya sizi değiştirmesin. Benim köpek Rocky de heyecanlandı dile geldi toefl çalışıyor sıra sana da gelecek Rocky :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tr ~ 2 yıl önce
van tu tri foor faif ziks zewen ayt nain tin vazla bilmiyorlar...thy km ingilizce dili kendim duydum. nerdeyse koltugumda cisimi ediyordum. dil bilmeyeni alin BRAVO THY

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kelebek ~ 2 yıl önce
Sizi almayacaklar boşuna sevilmeyin,Tel bıyıkları dolduracaklar yine oraya.Thy kabin memurluğu sınavına üç dil bilerek giriyorsun ve diğer mesleğin mankenlik hiçbir eleyecek koşulları yok boy 1.74 üniversite mezunusun.bana sarf ettikleri söz çok gösterişlisin oldu.seni alamayız dediler bana,sonrada o partiden tanıdığın var mı dediler kurulda.ama lise mezunu ingilizce bilmeyen çirkin ve boyu 1.60 kızlar işe alınıyor.Komik bir ülkeyiz yani.sonra gittim başka şirkette kabin memuru oldum.ama maaş çok yetersiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gösteriş ~ 2 yıl önce
170in üstünde gösterişli, güzel, hiç bir tanıdığı veya torpilim olmayan kişiler de gayet alınıyor. insanları yanlış yönlendirmeyin.
Yalancılar ~ 2 yıl önce
Ya ne gerek var arkadaş alın lise mezunu yabancıları,savaşın kapıda olduğu zamanları yaşadığımız şu günlerde alın askeri pilotları olsun bitsin.Ne gerek var bu kadar para harcamaya kendi insanına.Hatta çok yabancı pilot alın ki Hakkari'ye,yabancı pilotlar taşımak istemediği için özel timleri karayolu ile göndermek zorunda kalın.Bu ülkenin hakkettiği budur.Ağızdan bir kere "ah çıktı" ATPL lisansını yırtarken.Bana en büyük kazığı atan bu ülke insanı,boğazına kadar battı ve batmaya devam ediyor,dibe de daha çok var.Siz siz olun sakın bu ülke insanına inanmayın, en büyük kazığı siz yersiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayko ~ 2 yıl önce
Hadi ordan yalancı. Bu ülkenin senin gibi palavracılara ihtiyacı yok. Akademiden gümbür gümbür gençler yetişiyor çok şükür. Senin gibi kaprisli alınganlara kalmadı bu şirket.
AYKO'ya ~ 2 yıl önce
"Yalancılar" doğru söylemiş lise mezunu yabancı pilotları Türkiye'ye doldururken Türkler'e yok mühendis olacaksın yok kıl olacaksın yok tüy olacaksın kaç kişiyi soğuttunuz bir bilsen.Başvuru sayısı düşmese siz hayatta dönüp de ne oluyor ya hu bile demezsiniz.Tineytiniz işte bu kadar.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000