18 Aralık 2012, Salı 10:14:44

THY SIRT ÇEVİRDİ EMIRATES KUCAK AÇTI

THY'nin sansür koyduğu Muhteşem Yüzyıl dizisinin 12 bölümü, Dubai merkezli uluslar arası havayolu şirketi Emirates Airlines tarafından satın alınıyor.
  • Örtünmenin amacı padişahın yanına gidip gelen tanınmasın. Örtünmenin tarihi bundan kaynaklanıyor. O şekilde düşünenler buna destek veriyor. Böylece tanınmasını önlemektir. Karaçarşaflı bit kadın biryere girdiği zaman onun tanınması mümkünmü?
  • Insanlar bunun niye bir dizi oldugunu anlamak istemiyor! Gorsellik tabikide olucak! Gurur duyalim arkadaslar. Bunun bir kurgu oldugu zaten belirtiliyor. THY utansin araplar gosteriyor kendi dizimizi! Haydi THY koy sende PLANET e artik.
  • Camaroth ağzına sağlık..
  • ecdadani tarihini bilen zaten bakmazki o diziye....

Dubai merkezli uluslar arası havayolu şirketi Emirates Airlines, uçak içi eğlence sisteminde yolcularına sunmak için, 42 ülkede 200 milyona yakın izleyiciye ulaşan “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin 12 bölümünü satın alıyor.


Yapımını TİMS Productions, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin’in yazdığı, yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan’ın yaptığı “Muhteşem Yüzyıl” dizisi yine bir ilke imza attı. Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Okan Yalabık, Mehmet Günsür, Selma Ergeç, Nur Fettahoğlu, Tuncel Kurtiz, Ozan Güven, Pelin Karahan gibi isimlerden oluşan güçlü oyuncu kadrosuyla hem Türkiye hem de yurtdışında büyük ilgi gören dizi, geçen yıl dünyada 33 milyon kişi taşıyan Dubai merkezli uluslar arası havayolu şirketi Emirates Airlines’ın eğlence sistemi için satın alınıyor.

Muhteşem Yüzyıl, Emirates Airlines eğlence servisi için satın alınan ilk Türk dizisi de oldu. Şirketin, ilk 12 bölümün ardından Haziran ayından sonra diğer bölümleri de satın alacağı söyleniyor.

THY SIRT ÇEVİRDİ EMIRATES KUCAK AÇTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

SS ~ 5 yıl önce
Örtünmenin amacı padişahın yanına gidip gelen tanınmasın. Örtünmenin tarihi bundan kaynaklanıyor. O şekilde düşünenler buna destek veriyor. Böylece tanınmasını önlemektir. Karaçarşaflı bit kadın biryere girdiği zaman onun tanınması mümkünmü?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu bir dizi! ~ 5 yıl önce
Insanlar bunun niye bir dizi oldugunu anlamak istemiyor! Gorsellik tabikide olucak! Gurur duyalim arkadaslar. Bunun bir kurgu oldugu zaten belirtiliyor. THY utansin araplar gosteriyor kendi dizimizi! Haydi THY koy sende PLANET e artik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Flyalong ~ 5 yıl önce
Camaroth ağzına sağlık..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tarihi inkar etmek ~ 5 yıl önce
ecdadani tarihini bilen zaten bakmazki o diziye....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ben türküm ~ 5 yıl önce
kusura bakmayın da ben türküm, benim ecdadım o sırp, rum, ermeni, yahudi prenseslerden doğma padişahlar değildi. devşirmelerden oluşan yeniçeriler merkezde padişahı korur düşmanla doğru dürüst savaşmazken benim ecdadım savaş meydanlarında tımarlı sipahi olarak ölüyordu. Bizim millet osmanlı paşalarının da padişahlar gibi türk olmadıklarını(bürokrasisinin) devşirmelerin ilk eğitim gördüğü acemi oğlanlar ocağından seçilip yetiştirildiğini bilmez...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000