10 Temmuz 2008, Perşembe 11:05:11

THY, Sinop uçuşlarına başlıyor

Türk Hava Yolları iç hatlarda yeni bir uçuş noktasını daha hizmete açıyor. THY, 15 Temmuz 2008 tarihinden itibaren İstanbul-Sinop seferlerine başlayacak. Uçuşlar haftada üç gün karşılıklı olarak gerçekleştirilecek.
  • arkadaslar yorumlariniz hep az yanlis cikti sinobu bu kadarda kucuk gormeyin haftada 3 gun olan seferler 4 de cikti ucaklarda yer bulamiyorsun sinobun kendi nufusundan haric disarida en az bir milyon insan yasiyor istanbulda ornekavrupanin her sehrindede sinopluyu bulabiliriz hanaalanimz hepimize hayirli ve ugurlu olsun
  • Sinop'a sans verelim derim. Istanbul'da ozellikle yasayan cok Sinop ve cevresi kokenli insanlar tanirim. Herkesin ucmaya alistigi bugunlerde bu hattin tutabilecegini dusunuyorum.Saatlerde uygun gozukuyor. Yalniz kucuk govdeli ucaklar ile bu is daha basarili olur diyorum. THY'nin elinde en kucuk A319 var degilmi?
  • YAHU MECHUL SİNOP A KAÇ SEFER GELDİN DE BÖLE Bİ YORUMDA BULUNUYORSUN.DAHA ÖNCE ZARAR ETTİGİNİZİ SÖYLÜYORSUN SEFERLERİ İSTANBUL DEGİLDE ANKARA YA YAPARSAN ZARAR EDERSİN TABİ SİNOP LUNUN ANKARAYLA DEGİL İŞİ İSTANBULLA OLUR BİLGİNİZE
  • Ewet.Eğer Sinop'a uçulcaksa dar gövdeli bölgesel uçaklarla uçulmalı.Mesela Atlasjet buraya CRJ900ER uçaklarıyla uçabilir ve rahatlıklada doldurur uçağı.Ama THY'nin orta gövdeli bir uçakla bu hatta kâr edeceğini zannetmiyorum.

THY'den yapılan açıklamaya göre İstanbul - Sinop hattında seyahat edecek yolcular tek yön vergiler dahil 89 YTL ücret ödeyecek. THY uçağı İstanbul'dan Sinop'a pazartesi, çarşamba günleri 06:50'da cumartesi günü ise 05:45'te hareket edecek. Sinop'tan İstanbul'a ise pazartesi, çarşamba günleri 09:00'da cumartesi günleri 17:55'te hareket edecek.

105 uçaktan oluşan filoya sahip Türk Hava Yolları, İstanbul-Sinop hattının açılmasıyla birlikte 33 iç hat 108 dış hat olmak üzere 141 uçuş noktasında hizmet vermeye başlayacak.

 

THY, Sinop uçuşlarına başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 10 yıl önce
arkadaslar yorumlariniz hep az yanlis cikti sinobu bu kadarda kucuk gormeyin haftada 3 gun olan seferler 4 de cikti ucaklarda yer bulamiyorsun sinobun kendi nufusundan haric disarida en az bir milyon insan yasiyor istanbulda ornekavrupanin her sehrindede sinopluyu bulabiliriz hanaalanimz hepimize hayirli ve ugurlu olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sydney ~ 10 yıl önce
Sinop'a sans verelim derim. Istanbul'da ozellikle yasayan cok Sinop ve cevresi kokenli insanlar tanirim. Herkesin ucmaya alistigi bugunlerde bu hattin tutabilecegini dusunuyorum.Saatlerde uygun gozukuyor. Yalniz kucuk govdeli ucaklar ile bu is daha basarili olur diyorum. THY'nin elinde en kucuk A319 var degilmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
YAHU MECHUL SİNOP A KAÇ SEFER GELDİN DE BÖLE Bİ YORUMDA BULUNUYORSUN.DAHA ÖNCE ZARAR ETTİGİNİZİ SÖYLÜYORSUN SEFERLERİ İSTANBUL DEGİLDE ANKARA YA YAPARSAN ZARAR EDERSİN TABİ SİNOP LUNUN ANKARAYLA DEGİL İŞİ İSTANBULLA OLUR BİLGİNİZE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EFE737 ~ 10 yıl önce
Ewet.Eğer Sinop'a uçulcaksa dar gövdeli bölgesel uçaklarla uçulmalı.Mesela Atlasjet buraya CRJ900ER uçaklarıyla uçabilir ve rahatlıklada doldurur uçağı.Ama THY'nin orta gövdeli bir uçakla bu hatta kâr edeceğini zannetmiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000