24 Kasım 2017, Cuma 12:30:07

THY Şili'ye de uçacak

Türk Hava Yolları, Copa Havayolları ile imzaladığı ortak uçuş anlaşması kapsamında Santiago'ya da uçacak.
  • Fazlasiyla var sayin vatandas, ama en onemilisi Sili de 1000 in uzerinde TURK vatandasi THYO dan hizmet bekliyor...
  • ben silide yaşıyorum, ispanyadan 14 saatte Iberia veya latam ile direk ucu ile silideyim.. ispanya panama 14 saat, panama sili 7 saat.. 21 saat aktarma ile oluyor.. ayrıca thy fiyatlarına girmiyorum, siliye giderken illahaki thy ile ucacaksam, Arjantine thy ile giderim, Arjantin uzerinden 4 saatte silideyim, niye panama aktarma yapayım.. mantık hatası var.. istanbula gelirken moskovada aktarma yapmak gibi birşey (Moskova istanbul 3 saat, panama sili 7 saat ) neyse hayırlı olsun diyelim..
  • ne işi var haritada arasan yerini bulamayacağınnn berezilya'daaa şile'deeee...
  • Arkadaslar frekansin taleplere ya da sezona gore arttigini gozardi etmissiniz sanirim. Yavas yavas yeni havalimaninin da acilmasiyla ucus noktalarini daha cok arttiriyorlar. Onumuzdeki yila kadar senenin iyi gitmesi halinde 7000 kisi istihdam edecekler. Kapasite sorunu yeni havalimani ile cozuldugunde ucus noktasi ve frekanslar tabi artacaktir. Lutfen olumlu bakin bu tur haberlere.

Türk Hava Yolları, Copa Havayolları ile imzaladığı ortak uçuş anlaşması kapsamında Santiago'ya da uçacak.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, Twitter'dan yaptığı duyuruda Panama City üzerinden Şili'nin başkenti Santiago'ya erişimin başladığını açıkladı.

 

THY Şili'ye de uçacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

haydi direk gel THY ~ 7 ay önce
Fazlasiyla var sayin vatandas, ama en onemilisi Sili de 1000 in uzerinde TURK vatandasi THYO dan hizmet bekliyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mantik hatasi ~ 8 ay önce
ben silide yaşıyorum, ispanyadan 14 saatte Iberia veya latam ile direk ucu ile silideyim.. ispanya panama 14 saat, panama sili 7 saat.. 21 saat aktarma ile oluyor.. ayrıca thy fiyatlarına girmiyorum, siliye giderken illahaki thy ile ucacaksam, Arjantine thy ile giderim, Arjantin uzerinden 4 saatte silideyim, niye panama aktarma yapayım.. mantık hatası var.. istanbula gelirken moskovada aktarma yapmak gibi birşey (Moskova istanbul 3 saat, panama sili 7 saat ) neyse hayırlı olsun diyelim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy'nin ~ 8 ay önce
ne işi var haritada arasan yerini bulamayacağınnn berezilya'daaa şile'deeee...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
harun ~ 8 ay önce
ne demek ne işin var sen edirneyi geçemiyosan biz ne yapalım. ben şilide yaşıyorum. zurna
Emine ~ 8 ay önce
Arkadaslar frekansin taleplere ya da sezona gore arttigini gozardi etmissiniz sanirim. Yavas yavas yeni havalimaninin da acilmasiyla ucus noktalarini daha cok arttiriyorlar. Onumuzdeki yila kadar senenin iyi gitmesi halinde 7000 kisi istihdam edecekler. Kapasite sorunu yeni havalimani ile cozuldugunde ucus noktasi ve frekanslar tabi artacaktir. Lutfen olumlu bakin bu tur haberlere.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000