23 Kasım 2017, Perşembe 16:10:25

THY servis alanında eli bıçaklı şoför dehşeti!

Türk Hava Yolları’nın kullandığı servis alanında sabah saatlerinde bir servis şoförü ile TGS çalışanı tartıştı. TGS çalışanı ekmek bıçağıyla kendisini kovalayan şoförün elinden zor kurtuldu.
  • ..
  • ALLAH BELANIZI VERSİN SİZİN BUNLARI BU ÜLKEDE KİM VAR ETTİ YETER ARTIK
  • Böyle başa böyle tarak. TGS ve THY sırf siyasi görüşten dolayı bu firmayı değiştiremez. Onun için bu adamlara alışacaksınız. Onlar sizi attırır ama siz onlara dokunamazsınız. Bir allahın kulu alturun sahibine burada yazılanları gösterebilir mi ? Mümkün değil. Ona yürek ister.
  • Bu alturcuların otoparkta kel kafalı bir değnekçisi var. Bu adamın yaptıklarına bakın Alturu görün. Önüne gelene küfür vs. Bir de altına araba vermişler ne kural var ne ahlak. Yazıklar olsun aldığınız paralara

Türk Hava Yolları’nın kullandığı servis alanında sabah saatlerinde  bir servis şoförü ile TGS çalışanı tartıştı. TGS çalışanı ekmek bıçağıyla kendisini kovalayan şoförün elinden zor kurtuldu.

Türk Hava Yolları ve iştirak şirketlerinde görevli çalışanların ortak kullandığı servis alanında sabah saatlerinde şoför terörü esti. Bu sabah servis alanına gelerek evine gitmek için bineceği servis aracına doğru ilerleyen TGS çalışanı S.C. , bir servis aracının kendisine çarpmak üzere olduğunu farketti. Servis aracının üzerine gelmesi üzerine S.C, araç sürücüsüne tepki gösterdi.

İkili arasında sözlü tartışma yaşanırken Altur firmasına ait aracın şoförü bir anda araçta bulunan ekmek bıçağını alarak aşağıya indi. Servis alanında uzun süre TGS çalışanını kovalayan servis şoförü güçlükle sakinleştirildi. Şoförün salladığı bıçak darbesi TGS çalışanının montunu yırtarken yaralanmaktan son anda kurtuldu.

Çevredekilerin yardımıyla gözü dönmüş şoförün elinden canını zor kurtaran genç olay yerinden uzaklaştırıldı.

Olay yerine gelen polis olaya karışan iki kişiyi de Atatürk Havalimanı Koruma Şube Müdürlüğü’ne götürdü. Taraflar birbirinden şikayetçi olurken Altur firması şoförün işine son verdi.

©AirportHaber

THY servis alanında eli bıçaklı şoför dehşeti!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (98)

Arkadaş birde şuradan bakalım. Araçların manevra alanında lak lak yapacağınıza araçlara yol verseniz nasıl olacak. Adam sabahın köründe arabanın camını kirarcasina vuruyor ve tartisma başlıyor kenara çekilse hicbirsey yok olmiçanta birsey ve üstüne bird ~ 6 ay önce
..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PİS BARZOLAR ~ 7 ay önce
ALLAH BELANIZI VERSİN SİZİN BUNLARI BU ÜLKEDE KİM VAR ETTİ YETER ARTIK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Baş ~ 8 ay önce
Böyle başa böyle tarak. TGS ve THY sırf siyasi görüşten dolayı bu firmayı değiştiremez. Onun için bu adamlara alışacaksınız. Onlar sizi attırır ama siz onlara dokunamazsınız. Bir allahın kulu alturun sahibine burada yazılanları gösterebilir mi ? Mümkün değil. Ona yürek ister.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Değnek ~ 8 ay önce
Bu alturcuların otoparkta kel kafalı bir değnekçisi var. Bu adamın yaptıklarına bakın Alturu görün. Önüne gelene küfür vs. Bir de altına araba vermişler ne kural var ne ahlak. Yazıklar olsun aldığınız paralara

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000