29 Kasım 2011, Salı 14:30:04

"THY SEFERLERİ YENİDEN BAŞLATSIN"

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Yönetim Kurulu üyeleri, iptal edilen uçak seferlerinin yeniden başlatılması için Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil’i ziyaret ederek destek istedi.
  • umpas holding ortaklardan para toplasin usak ucuslari baslasin.
  • USAK KUCUK AMA ONURLU BIR SEHIRDIR.CUMHURIYET TARIHINDE DEVLETTEN DOGU ILLERI KADAR BILE DESTEK ALMADAN.CIDDI SANAYI HAMLELERI YAPMIS, ISSIZLIK ORANI DUSUK, AFRIKAYA KADAR BATTANIYE URETIP SATAN .TURKIYENIN ILK SEKER FABRIKASININI KOYLERDEN YUMURTA TOPLAYARAK YOKTAN VAR EDEN BU SEHRI TANIMAYANLAR LUTFEN BIRAZ ARASTIRARAK KONUSUP,YAZSIN BENCE UCAK DAGLARIN ICINDEKI ERZINCANA GIDYORSA , USAK A ZATEN GITMELI .USAKLILAR BIR UCAGI VE BIRAZ SYGIYI HAK EDIYORLAR.AMA BUNU ISTEMEK ICIN NEDEN BIR YIL BEKLEDILER ANLAMIS DEGILIM.
  • Thy bir yardım kuruluşu falan değil vakıf amaçlı yardım uçuşları da yapmıyor. Ticari bir havayolu şirketidir. Uşak yolcu uçak yolculuğunu tercih etmez ise olmaz uşak tamamen otobüsü tercih eden bir halk kitlesi var gayet normal. Olması gereken ticari ve kültürel potansiyel yok uşakın.. insanlar otobüsü kullanıyor ulaşım aracı olarak bunu da değiştirmeniz mümkün değil. Ticaret odası sanayi odası bu konuda ne yapar bilinmez.. thy ticari olarak düşünür bu iş böyle..
  • geçen günlerde de THY Uşak'a uçuş okulu açsın diyorlardı. THY ile bozmuşlar kafayı. Oldu olacak THY'de yöneticilik verilsin UTSO başkanına da daha rahat karar alsın THY hakkında.
UTSO Başkanı Mustafa Kuvvet, Meclis Başkanı Osman Zeki İşman ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil’i makamında ziyaret etti.

Yaklaşık 5 yıldır devam eden Uşak-İstanbul uçak seferleri doluluk oranlarındaki düşüklük nedeniyle bir süre önce Türk Hava Yolları tarafından iptal edilmişti.

Uşak-İstanbul uçak seferlerinin yeniden başlatılmasını isteyen UTSO yönetimi, uçakların Sabiha Gökçen yerine Atatürk Havalimanına inmesi halinde doluluk oranlarının istenilen seviyeye çıkacağını iddia etti.

Ziyarette haftada 3 gün karşılıklı sefer talep ettiklerini söyleyen UTSO Başkanı Mustafa Kuvvet, “Uçak seferlerinin Atatürk Havaalanına yapılması ve saatlerin iş ve ticaret hayatına uygun olması halinde doluluk oranlarının artacağını, uçuşların hem sanayinin hem de üniversitenin gelişimini arttıracağını ilettik. Uçağın Uşak için olmazsa olmaz bir ulaşım aracı olduğunu belirttik. Seferlerin tekrar başlaması için her türlü çalışmanın ve tanıtımın odamız tarafından yapılacağını taahhüt ettik. Pazar, Salı, Perşembe, günleri İstanbul’dan geliş, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri İstanbul’a dönüş şeklinde yapılmasını istedik” dedi.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil’in kendilerine seferlerin yeniden başlaması için gereken çalışmayı yapacaklarını ilettiğini de hatırlatan Kuvvet, kentteki tüm sivil toplum kuruluşlarının bu konuda duyarlı olması gerektiğini de dile getirdi.
"THY SEFERLERİ YENİDEN BAŞLATSIN"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
umpas holding ortaklardan para toplasin usak ucuslari baslasin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
USAK KUCUK AMA ONURLU BIR SEHIRDIR.CUMHURIYET TARIHINDE DEVLETTEN DOGU ILLERI KADAR BILE DESTEK ALMADAN.CIDDI SANAYI HAMLELERI YAPMIS, ISSIZLIK ORANI DUSUK, AFRIKAYA KADAR BATTANIYE URETIP SATAN .TURKIYENIN ILK SEKER FABRIKASININI KOYLERDEN YUMURTA TOPLAYARAK YOKTAN VAR EDEN BU SEHRI TANIMAYANLAR LUTFEN BIRAZ ARASTIRARAK KONUSUP,YAZSIN BENCE UCAK DAGLARIN ICINDEKI ERZINCANA GIDYORSA , USAK A ZATEN GITMELI .USAKLILAR BIR UCAGI VE BIRAZ SYGIYI HAK EDIYORLAR.AMA BUNU ISTEMEK ICIN NEDEN BIR YIL BEKLEDILER ANLAMIS DEGILIM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Thy bir yardım kuruluşu falan değil vakıf amaçlı yardım uçuşları da yapmıyor. Ticari bir havayolu şirketidir. Uşak yolcu uçak yolculuğunu tercih etmez ise olmaz uşak tamamen otobüsü tercih eden bir halk kitlesi var gayet normal. Olması gereken ticari ve kültürel potansiyel yok uşakın.. insanlar otobüsü kullanıyor ulaşım aracı olarak bunu da değiştirmeniz mümkün değil. Ticaret odası sanayi odası bu konuda ne yapar bilinmez.. thy ticari olarak düşünür bu iş böyle..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
geçen günlerde de THY Uşak'a uçuş okulu açsın diyorlardı. THY ile bozmuşlar kafayı. Oldu olacak THY'de yöneticilik verilsin UTSO başkanına da daha rahat karar alsın THY hakkında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000