05 Kasım 2012, Pazartesi 08:12:33

THY SEFERLERİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Türk Hava Yolları (THY) Antalya Bölge Müdürü Ömer Durna, THY'nin Moskova ve Erbil'den Antalya'ya karşılıklı olarak düzenlenen tarifeli seferlerin büyük ilgi gördüğünü söyledi.
  • HEMEN HEMEN BOŞ HAT KALMADI ÖZELLİKLE UZAKDOĞU OVERBOOK ÜZERİ OVERBOOK...DEMEKKİ ADAM GİBİ YERE HAT AÇINCA UÇAKLAR DOLUYOR.EN KISA ZAMANDA AVUSTRALYA VE ARJANTİNİDE SEFER HAT AÇILMASINI BEKLİYORUZ.LUFTHANSA MESELESİNE GELİNCEDE BİZ KERİZMİYİZKİ ELİMİZDEKİ PAZARI ALMANLARA KAPTIRALIM ZATEN 10 SENE SONRA LUFTHANSAYI ELİMİZİ KOLUMUZU SALLAYA SALLAYA KADAR GEÇERİZ.
  • harbiden iyi sallamışsın...durmak yok reklama devam..ama yinede globally fosss fosstur

THY Antalya Bölge Müdürü Ömer Durna, yaptığı açıklamada, THY'nin bir süredir sürdürdüğü, Antalya - Moskova ve Antalya - Erbil karşılıklı tarifeli seferlerin büyük ilgi gördüğünü belirterek, ''Antalya'da Moskova ve Erbil'e tarifeli seferlerimiz devam ediyor. Bu uçuşlar kış aylarında da sürecek. Moskova'ya her gün karşılıklı olarak uçuş gerçekleştiriyoruz. Erbil'e ise haftada 4 gün karşılıklı uçuş gerçekleştiriyoruz'' dedi.

Durna, özellikle Erbil'de büyük potansiyel olduğunu, uçakların çoğu zaman tamamen dolduğuna dikkati çekerek, şunları söyledi:

''Erbil'den Antalya'ya çok büyük ilgi var. Özellikle işadamları büyük ilgi gösteriyor. Bu nedenle sefer sayısını ve kapasiteyi artırmayı düşünüyoruz. Moskova'ya Antalya'dan her gün uçuyoruz. Yaz aylarında doluluk oranları çok iyi. Moskova'da bile THY güvencesi ve tarifeli seferlerle uçmak isteyen çok insan var. İç hatlarda da Antalya'dan en çok yolcu ve transit yolcuyu biz taşıyoruz. Aynı zamanda yurt dışından İstanbul'a gelip Antalya'ya uçmak isteyen çok sayıda transit yolcu var. Bunlarda uçuşlarını hep THY ile gerçekleştiriyorlar.''(Turizmgazetesi)

THY SEFERLERİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Facebook Yorum

Yorumlar

KAPALI GİŞE ~ 6 yıl önce
HEMEN HEMEN BOŞ HAT KALMADI ÖZELLİKLE UZAKDOĞU OVERBOOK ÜZERİ OVERBOOK...DEMEKKİ ADAM GİBİ YERE HAT AÇINCA UÇAKLAR DOLUYOR.EN KISA ZAMANDA AVUSTRALYA VE ARJANTİNİDE SEFER HAT AÇILMASINI BEKLİYORUZ.LUFTHANSA MESELESİNE GELİNCEDE BİZ KERİZMİYİZKİ ELİMİZDEKİ PAZARI ALMANLARA KAPTIRALIM ZATEN 10 SENE SONRA LUFTHANSAYI ELİMİZİ KOLUMUZU SALLAYA SALLAYA KADAR GEÇERİZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
crew ~ 6 yıl önce
harbiden iyi sallamışsın...durmak yok reklama devam..ama yinede globally fosss fosstur

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000