11 Ekim 2014, Cumartesi 10:25:23

THY SEFERİ İPTAL OLDU ORTALIK KARIŞTI!

Türk Hava Yolları'nın Los Angeles-İStanbul seferini gerçekleştirmesi gereken uçağında teknik arıza yaşandı. Türkiye'ye gelmesi gereken yolcular ABD'de kaldı.
  • nasil oluyor ayni arizadan ucak yerde kaliyor teknisyen tamir etmeden ucusa elverisli raporu verip ucagi kaldirmaya mi yeltenmisler , bunun izahi nedir ,biri aciklasin ltf .
  • 11-10-2014 te bende vegastan los angles havaalanına geldim biletim confortu ama chekin yapmaya geldimdiğinde dedilerki uçak arıza yapmış yarın göndereceğiz sizi bende yarım saat bir zaman bekledim sonra baktımki istediği yolcuları gönderiyor,bende hemen gittim başka chekin personeline dedimki acil uçmam lazım işim gücüm var dedim az bekle dedi 25 dk sonra ekonomi bilete yer verdiler ve ıçuşumu gerçekleştirdim ancak 8 bavulumuz vardı bi txme bile gelmedi kayıp bürosuna müraccat ettik bekliyoruz ama bu oyunları hiç thy gibi şirkete yakıştırmadım yazıklar olsun.tabiki sonuna kadar gerekeni yapıcam bakslım ne çıkıcak.
  • Güzel arkadaşım bilgilendirmeye mecburuz da yolcu da insan gibi diyalog kurmaya mecbur, karşındaki bir insan senin köpeğin değil, git pegasus ta uç ta gör yolcunun sessizliğini, THY demek kalite demektir ama bu iyi niyet ve çalışkanlığı sadece THY uçuşlarında aslan kesilerek kötüye kullanıyorsunuz, delikanlı iseniz ilgili personele 'seni şirketine şikayet etmeyeceğim al bu da telefon numaram dışarıda görüşelim' deyin. Delikanlı iseniz üniformalı adamın zaafiyetini kullanarak aslan kesilmeyin.
  • if it is airbus take a bus:)))

Türk Hava Yolları'nın TK10 seferiyle Los Angeles'tan İstanbul'a gelmesi gereken yolcular, uçakta yaşanan arıza nedeniyle ABD'de kaldı. 

THY'nin 9 Ekim günü yerel saatle 18:20'de Los Angeles'tan havalanması gereken uçağı yaşanan arıza nedeniyle kalkış yapamadı. Uçağın yolcuları, meydana gelen teknik arıza sebebiyle uçağın ilk olarak yaklaşık 5 saat gecikmeye girdiğini daha sonra seferin iptal edildiğini ifade etti.

Edinilen bilgiye göre; THY'nin yolcuları otele yerleştirdiği ancak daha sonra yolcuların tekrardan terminale getirildiği öğrenildi. Bagajları uçakta kalan yolcular, durumdan şikayetçi olduklarını belirtirken kendilerine uçuşun ne zaman yapılacağı kousunda herhangi bir açıklama yapılmadığını söylediler.

Yaşanan bu gelişmeler üzerine isyan bayrağını çeken yolcular, şirket görevlileriyle tartışma yaşayınca havalimanı olaya müdahale etti. Yolcular, polis tarafından sakinleştirildi.

Türk Hava Yolları'nın Los angeles-İstanbul ne zaman yapılacağı konusunda herhangi bir bilgi verilmedi. 

Öte yandan THY Basın müşaviri Ali Genç, konuyla ilgili olarak, "Uçak önce teknik bir arıza yapıyor. Çalışmalar sonucu arıza gideriliyor, uçak kapı kapatıyor ancak arıza tekrar ediyor. Sonrasında yolcuları alternatif uçuşlara aktarmaya çalıştık. Kalan yolcuları da otele aldık" dedi.

©AirportHaber.com

THY SEFERİ İPTAL OLDU ORTALIK KARIŞTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

2 ayni ariza ~ 4 yıl önce
nasil oluyor ayni arizadan ucak yerde kaliyor teknisyen tamir etmeden ucusa elverisli raporu verip ucagi kaldirmaya mi yeltenmisler , bunun izahi nedir ,biri aciklasin ltf .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mesut çaçur ~ 4 yıl önce
11-10-2014 te bende vegastan los angles havaalanına geldim biletim confortu ama chekin yapmaya geldimdiğinde dedilerki uçak arıza yapmış yarın göndereceğiz sizi bende yarım saat bir zaman bekledim sonra baktımki istediği yolcuları gönderiyor,bende hemen gittim başka chekin personeline dedimki acil uçmam lazım işim gücüm var dedim az bekle dedi 25 dk sonra ekonomi bilete yer verdiler ve ıçuşumu gerçekleştirdim ancak 8 bavulumuz vardı bi txme bile gelmedi kayıp bürosuna müraccat ettik bekliyoruz ama bu oyunları hiç thy gibi şirkete yakıştırmadım yazıklar olsun.tabiki sonuna kadar gerekeni yapıcam bakslım ne çıkıcak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Güzel arkadaşım bilgilendirmeye mecburuz da yolcu da insan gibi diyalog kurmaya mecbur, karşındaki bir insan senin köpeğin değil, git pegasus ta uç ta gör yolcunun sessizliğini, THY demek kalite demektir ama bu iyi niyet ve çalışkanlığı sadece THY uçuşlarında aslan kesilerek kötüye kullanıyorsunuz, delikanlı iseniz ilgili personele 'seni şirketine şikayet etmeyeceğim al bu da telefon numaram dışarıda görüşelim' deyin. Delikanlı iseniz üniformalı adamın zaafiyetini kullanarak aslan kesilmeyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
he he ~ 4 yıl önce
if it is airbus take a bus:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000