27 Mayıs 2014, Salı 15:49:00

THY SALDIRISINDAN KÖTÜ HABER

THY güvenlik şirketinin aracına yapılan saldırıda yaralanan Saadettin Doğan hayatını kaybetti.
  • Temel Kotil'e soruyorum: Kabil, Mogadishu, Tripoli gibi emniyetsiz yerlere hangi havayolları uçmaktadır? Lufthansa, Air France, British, KLM gibi sözde rekabet ettiğimiz firmalar bu yerlere gitmezken bizim gitme amacımız nedir? Yine soruyorum: THY nin tek bir uçak dahi kaybetmesi durumunda sonuç ne olacaktır? Tarihi bir sorumluluk ve vebalin altındasın. Bu yorumu yayınlamayacak olursan Airporthaber, sen de sorumlusun. Gün gelir hatırlatırız ona göre.
  • globally fısssss
  • Adamlar roket atmasın diye uçak deniz üstünden dolanıyormuş, havada güvenlik yok yerdeki arabayı rahat bırakırlarmı? Oranın ne kadar riskli olduğunu herkes biliyor, önlem alınmış ki güvenlik var, vicdansızlık yapmayın boş boş konuşup insanların kemiklerini sızlatmayın can gitti orda şaka geliyor size, vefat eden abiye ALLAH rahmet eylesin Müslüm abiye ve diğerlerine çok geçmiş olsun. TGS Nihat..
  • İstanbul'daki birilerinin hastanesinde tedavi gören yabancıların nereli olduklarına iyi bakın. O zaman buralara neden uçtuğumuzu anlarsınız. Yazıklar olsun bu zihniyete. Para için insanlar ölmeye devam mı edecek? Allah gani gani rahmet eyleye. Mekanı cennet ola ne gelir elden başka

Somali'de Türk Hava Yolları personelinin de içinde olduğu araca yapılan saldırıdan kötü haber geldi.

Somali'nin başkenti Mogadişu'da THY pazarlama şefi Müslüm Aydın'ın da içinde bulunduğu araca yönelik saldırıda başından vurulan Çetin Güvenlik şirketi güvenlik şefi Saadettin Doğan, Deva Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

Edinilen son bilgilere göre Saadettin Doğan yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

THY SALDIRISINDAN KÖTÜ HABER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Temel Kotil'e soruyorum: Kabil, Mogadishu, Tripoli gibi emniyetsiz yerlere hangi havayolları uçmaktadır? Lufthansa, Air France, British, KLM gibi sözde rekabet ettiğimiz firmalar bu yerlere gitmezken bizim gitme amacımız nedir? Yine soruyorum: THY nin tek bir uçak dahi kaybetmesi durumunda sonuç ne olacaktır? Tarihi bir sorumluluk ve vebalin altındasın. Bu yorumu yayınlamayacak olursan Airporthaber, sen de sorumlusun. Gün gelir hatırlatırız ona göre.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dc-3 ~ 4 yıl önce
globally fısssss

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Adamlar roket atmasın diye uçak deniz üstünden dolanıyormuş, havada güvenlik yok yerdeki arabayı rahat bırakırlarmı? Oranın ne kadar riskli olduğunu herkes biliyor, önlem alınmış ki güvenlik var, vicdansızlık yapmayın boş boş konuşup insanların kemiklerini sızlatmayın can gitti orda şaka geliyor size, vefat eden abiye ALLAH rahmet eylesin Müslüm abiye ve diğerlerine çok geçmiş olsun. TGS Nihat..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
İstanbul'daki birilerinin hastanesinde tedavi gören yabancıların nereli olduklarına iyi bakın. O zaman buralara neden uçtuğumuzu anlarsınız. Yazıklar olsun bu zihniyete. Para için insanlar ölmeye devam mı edecek? Allah gani gani rahmet eyleye. Mekanı cennet ola ne gelir elden başka

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000