01 Temmuz 2014, Salı 14:59:14

THY SABİHA GÖKÇEN'İ MOSKOVA'YA BAĞLADI

Türk Hava Yolları, Sabiha Gökçen'den açtığı hatlara bir yenisini daha ekledi.
  • Bu sefer iptal mi oldu? Ne güzel burnumuzun dibinden kaliteli bir şekilde Moskova'ya gidebiliyorduk/gidebilecektik.
  • Mefail bey gerek havacılık donanımı gerekse çok düzgün kişiliği ile Moskova'ya can katıcak bir yöneticidir. Kendisine başarılarının devamını diliyorum.
  • Su an Thy nin bir günde en çok uçuş yaptığı nokta, günde 10 seferle VKO dur. Mefail Bey şirketimiz için gerçekten çok önemli bir değerdir. En kibar ve en kaliteli müdürdür. 15 gün birlikte calıştım.. 15 yıl maaş almadan çalışırım kendisi ile.. Büyük ustadır. Talebesi olabilmek önemlidir. VKO THY nin en iyi yurt dışı istasyonu olacaktır. Allah Mefail Bey ve ekibine kolaylıklar versin.
  • Hayirli ugurlu olsun. basarilar...

Türk Hava Yolları, Sabiha Gökçen'den açtığı hatlara bir yenisini daha ekledi.

Bugün itibariyle Sabiha Gökçen-Moskova seferlerine başlayan THY, seferlerin başlaması şerefine yolcuları özel müzik ziyafeti ve dev bir boeing kartı eşliğinde uğurladı.

Salı, Perşembe, Cuma, Pazar olmak üzere haftanın 4 günü karşılıklı olarak yapılacak seferler 24 Ekim itibariyel sona erecek.





THY SABİHA GÖKÇEN'İ MOSKOVA'YA BAĞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

sefer durum ~ 4 yıl önce
Bu sefer iptal mi oldu? Ne güzel burnumuzun dibinden kaliteli bir şekilde Moskova'ya gidebiliyorduk/gidebilecektik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hsb ~ 4 yıl önce
Mefail bey gerek havacılık donanımı gerekse çok düzgün kişiliği ile Moskova'ya can katıcak bir yöneticidir. Kendisine başarılarının devamını diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mefail Bey ~ 4 yıl önce
Su an Thy nin bir günde en çok uçuş yaptığı nokta, günde 10 seferle VKO dur. Mefail Bey şirketimiz için gerçekten çok önemli bir değerdir. En kibar ve en kaliteli müdürdür. 15 gün birlikte calıştım.. 15 yıl maaş almadan çalışırım kendisi ile.. Büyük ustadır. Talebesi olabilmek önemlidir. VKO THY nin en iyi yurt dışı istasyonu olacaktır. Allah Mefail Bey ve ekibine kolaylıklar versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Memonium ~ 4 yıl önce
bildiğim kadarı ile TK VKO'ya günde 4 kez IST, 3 kez AYT(2 sefer Anadolujet'e aittir) ve 1 de ESB den uçuyor, toplam 8 sefer günlük...bu arada, SAW/VKO uçuş neden iptal oldu,bilen var mı?
rumuz ~ 4 yıl önce
Hayirli ugurlu olsun. basarilar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000