30 Kasım 2015, Pazartesi 10:05:02

THY Sabiha Gökçen-Dubai seferlerine başlıyor

Türk Hava Yolları, Sabiha Gökçen-Dubai seferlerine başlama kararı aldı.
  • Hastayim tknin hat acislarina. Birisi bisi yaptiysa arastirmistir illaki diyerek hemen kopyalama super taktik :))
  • Tk muthis bir is yapti ve ek ya saw inkaptirmadi.. Ek saw dan kacmazsa ben bu isi bilmiyorum :)) tk hemde daily 2 ile basladi... Bu tk nin ek ya coplugume yaklasma uzak dur seni yakarim mesajidir.. Derinligi olan iki seferplanlamasi da tk nin saw cikis ve varisli tum dis hat seferlerine ciddi katki saglayacaktir.. Simdi ek dusunsun :))) zararina da olsa arada bu hamleleri yapacaksin .. Helal Olsun tk .. Bir calisan olarak yoneticilerimizden nefret etsemde tk asigi olarak guzel Hareketi alkislarim ve mutlu olurum .
  • thy 20 tane 737 800 saw da base etmiş durumda tek tip filoyla uçuyo saw da.yaz sezonun da yeni hatlarla birlikte frekans artışlarıyla 5 737 800 daha saw a gelicek.2016 da 25 thy 15 anadolujet 737 saw da olacak.
  • oo gelsin dubai yatısı, alırım bir dal.

Türk Hava Yolları, Sabiha Gökçen-Dubai seferlerine başlıyor. Haftanın her günü yapılacak seferlerin 24 Aralık'ta başlayacağı öğrenildi.

THY'nin 737-800'lerle başlayacağı seferlerin daha sonra artırılacağı kaydedildi.

İstanbul'dan yapılacak seferler sırasıyla 11:15'de ve 21:50'de kalkış yaparken, Dubai'den ise ilk sefer 05:20'de, diğer sefer ise 18:40'da yapılacak.

Uçuşlara ilişkin detaylı açıklamalar daha sonra yapılacak.

THY Sabiha Gökçen-Dubai seferlerine başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Kopyacilar sizi :)) ~ 3 yıl önce
Hastayim tknin hat acislarina. Birisi bisi yaptiysa arastirmistir illaki diyerek hemen kopyalama super taktik :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rekabete bak ~ 3 yıl önce
Tk muthis bir is yapti ve ek ya saw inkaptirmadi.. Ek saw dan kacmazsa ben bu isi bilmiyorum :)) tk hemde daily 2 ile basladi... Bu tk nin ek ya coplugume yaklasma uzak dur seni yakarim mesajidir.. Derinligi olan iki seferplanlamasi da tk nin saw cikis ve varisli tum dis hat seferlerine ciddi katki saglayacaktir.. Simdi ek dusunsun :))) zararina da olsa arada bu hamleleri yapacaksin .. Helal Olsun tk .. Bir calisan olarak yoneticilerimizden nefret etsemde tk asigi olarak guzel Hareketi alkislarim ve mutlu olurum .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
737 ~ 3 yıl önce
thy 20 tane 737 800 saw da base etmiş durumda tek tip filoyla uçuyo saw da.yaz sezonun da yeni hatlarla birlikte frekans artışlarıyla 5 737 800 daha saw a gelicek.2016 da 25 thy 15 anadolujet 737 saw da olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayfon uygulaması ~ 3 yıl önce
oo gelsin dubai yatısı, alırım bir dal.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayfon uygulaması ~ 3 yıl önce
Yoruma - oy verene soruyorum: Yeşilay cı mısın? Dal a mi karşısın? Yoksa kıskandın mı? Anadolu tarafına taşın senin de olsun..
evet ~ 3 yıl önce
evet yesilkoyluyum
Ayfoncu ~ 3 yıl önce
Dangalak ne demek bilir misin? Bence bilmesen de olur. Sana sorduklarinda bilmemen daha hayirli olur, kaldi ki sana sorgu olmayacak zaten o hitabin ta kendisi olacaktir..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000