21 Temmuz 2015, Salı 10:19:22

THY Sabiha Gökçen'den Erbil ve Bahreyn'e uçacak

Türk Hava Yolları’nın İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Erbil ve Bahreyn seferleri başlıyor.
  • Haftanın 5 günü saw gece saatlerinde kapalı, thy 750 uçuşlarının her hafta ikisi yapılamayacak demek bu. Thy 312 de zor görünüyor. Meydan tip 3 koordineli meydan statüsünde zaten. Hangi seferi iptal etmişler de yerine thy 312 yi koymuşlar ?
  • Groningen airport açılsın pls schip çok uzak
  • Mexico-City, Las vegas, Anchorage, Papeete Tahiti, v.s
  • haftada 3 sefer az pegasus bile saw bahreyn günlük uçuyo ve uçuşlar ful.ayrıca thy artık pegasus un uçtugu noktalara degilde saw dan uçulmayan noktalara başlasın ahl yi rahatlasın parkistan,afganistan,türmenistan gibi yerlere uçmalı.

Türk Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yaptığı yurt dışı seferlerini arttırmaya devam ediyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Amsterdam, Bakü, Berlin, Brüksel, Düsseldorf, Ercan, Frankfurt, Kiev, Kuveyt, Londra, Milan, Münih, Paris, Tiflis, Tahran, Tel Aviv, Viyana, Roma, Stuttgart, Köln, Barselona, Dammam şehirlerinden sonra Erbil’ e uçuş başlatan Türk Hava Yolları, yarın başlayacak Bahreyn uçuşuyla Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan sefer yaptığı nokta sayısını 24’e yükseltmiş olacak.

20 Temmuz’da başlayan İstanbul Sabiha Gökçen – Erbil uçuşları ilk etapta haftada 4 gün, 16 Eylül’den itibaren ise her gün karşılıklı olarak icra edilecek. İstanbul’dan Erbil’e tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 386 USD’dan başlayan açılışa özel fiyatlarla seyahat edilebilir.

Ayrıca, Miles&Smiles üyeleri, Sabiha Gökçen hatlarında %25 mil indirimli ödül biletle seyahat edebilirler ve uçuş sınıflarını yükseltebilirler.*22 Temmuz itibarıyla başlayacak olan İstanbul Sabiha Gökçen – Bahreyn uçuşları Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 3 gün karşılıklı olarak icra edilecek. İstanbul’dan Bahreyn’e tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 500 USD’dan başlayan açılışa özel fiyatlarla seyahat edilebilir.

Ayrıca, Miles&Smiles üyeleri, Sabiha Gökçen hatlarında %25 mil indirimli ödül biletle seyahat edebilirler ve uçuş sınıflarını yükseltebilirler.*Türk Hava Yolları ve uçuş tarifesi ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden
veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

THY Sabiha Gökçen'den Erbil ve Bahreyn'e uçacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Yalanın böylesi ~ 3 yıl önce
Haftanın 5 günü saw gece saatlerinde kapalı, thy 750 uçuşlarının her hafta ikisi yapılamayacak demek bu. Thy 312 de zor görünüyor. Meydan tip 3 koordineli meydan statüsünde zaten. Hangi seferi iptal etmişler de yerine thy 312 yi koymuşlar ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
goudsche kaasje ~ 3 yıl önce
Groningen airport açılsın pls schip çok uzak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kingdom ~ 3 yıl önce
Mexico-City, Las vegas, Anchorage, Papeete Tahiti, v.s

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy saw ~ 3 yıl önce
haftada 3 sefer az pegasus bile saw bahreyn günlük uçuyo ve uçuşlar ful.ayrıca thy artık pegasus un uçtugu noktalara degilde saw dan uçulmayan noktalara başlasın ahl yi rahatlasın parkistan,afganistan,türmenistan gibi yerlere uçmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vedat ~ 3 yıl önce
Tl nin amacı hizmetten ziyade Pegasus'u baltalamak gibi görünüyor. Ama yinede biletlere iyi yansır tavyem ayrıca yazın astana & Antalya atlas 1,600 tl civarı tek Yön

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000